КОНКУРС: Дизайн на визитка

SSTrader

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте,
Не съм бил активен доста време тук, но вярвам че са останали кадърни дизайнери с въображение и талант :)
Трябва да си направя визитки, но желанието ми е да бъдат оригинални и впечатляващи.
Сферата в която работя са спортните залози и съответно дизайна трябва да бъде съобразен с това.
http://profit.bg/news/Neveroyatno-kreativni-vizitni-kartichki/nid-122198.html
от тук се вдъхнових :)

Нямам представа как вървят цените за такова удоволствие и с риск да засегна дизайнерите бюджета ми е 120 лв, преведени по pаypal за този, който ме впечатли.

Поздрав
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Какъв е срока на конкурса? И някакви леки насоки поне?

Поздрави!
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Конкурсите тук вече са с гарантирани награди, не сте споменали, че сте запознат с това.
И малко повече насоки:
Предпочитани цветове, спортни залози е много общо, нямате ли желание да се акцентира върху някой спорт...
Колкото по-точно опишете предпочитанията си толкова по-добре.
Иначе примерните визитки са идейни и оригинални;-)
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Извинявам се, че не съм уточнил. Бяло, черно, златно ... някаква такава комбиняция ми се върти в главата. Конкурсът стартира днес: 19.07 и приключва на 24.07.
Гарантирани какво ще рече, че не съм много запознат с новите правила. Със сигурност някой ще спечели тези 120 лв, ако това се има предвид.
Акцента желателно да бъде върху коефициенти за мачове и футбол
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

За сега аз направих нещо. :) Свързано е с футбола, имах и друга идея за златно и черно, но изглеждаше несериозно.
Виж файлът 12640
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

С какви залози искате да е свързан дизайна?
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

по - скоро да бъде насочено не толкова към футбола, от колкото към математиката... числа, коефициенти, борси. Тоест дизайна трябва да съчетава спорта с фондовата борса :)
http://designeroptimus.com/wp-conte...ssCardTemplates/free_business_card_psd_14.jpg

Много ми допадна визитка - костюм, като там по - креативните, ако могат да включат спортни и борсови елементи.
Знам, че малко съм взискателен, но държа на детайла и затова се обръщам към вас. Защото, знам че имаме добри български дизайнери с креативно мислене, напук на държавата ни.
Благодаря
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Мога да ти го направя като с костюма, искаш ли ?
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Здравейте!
Ето моите предложеня.
vizidka.jpg
лице
vizitka1.jpg
гръб
vizitka11.jpg
 
Последно редактирано:
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Леле, нямам шанс срещу вас, особено срещу този с огнената топка.
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

ПОПРАВКА, дано се вижда вече.

http://prikachi.com/images.php?images/327/8247327U.jpg

Моето предложение... което на фона на останалите си е детска рисунка. :(
Съдържанието на текста е примерно.
 
Последно редактирано:
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Пичове, с тия прикрепени файлове няма да я бъде, ползвайте дропбокс или нещо друго, има и тема във форума как да си спестите главоболията с качването :)
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Айде да дам и аз едно предложение :) (Цък върху снимката)


 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Ако може картинките на коефициенти да не са от Еврофутбол, а от betfair ili bet365, williamhill, тъй като визитките ще се на английски език. Благодаря и за креативните идеи
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Здравейте, аз също ще се включа в конкурса,но имам малко въпроси към изискванията. Примерно емайл , уебсайт, телефон, имена , само това ли трябва да включва визитката. Няма ли име фирмата или сайта, двустранна или едностранна трябва да е? Горе-долу това са въпросите, всичко това помага и в дизайна ;>
 
От: КОНКУРС: Дизайн на визитка

Име:
Мейл:
телефон:
сайт:
двустранна :) Търся нещо стилно и семпло, а най - лошото е че съм доста взискателен за което да ме извините предварително отново.
Поздрав
 

Горе