КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

Е тези като моята са най-тъпите теми. Няма някой злобар да си покаже рогата, няма и интерес от страна на дизайнерите.

Говорим за нещо съвсем елементарно. Оплаквате се, че нямате пари, ами ето. 10 поръчки да ви давам по 10 кинта са 100лв допълнителен доход всеки месец. Малко ли е?

Не искам нищо сложно, ето това много ме грабна и ми харесва - http://www.jacksonrobin.co.uk/web/home_2_files/brush + hammer lighter-filtered.png

Нищо извънземно не се иска от вас, освен капка креативност.
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

20 лева са малко пари за кадърните дизайнери, така че не очаквай много "креативни" неща. Аз докато четях обявата и си казах, тоз канадец над 70-80 долара ще пусне награда, а то 20 лева : ) ) )))
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

20 лева са малко пари за кадърните дизайнери, така че не очаквай много "креативни" неща. Аз докато четях обявата и си казах, тоз канадец над 70-80 долара ще пусне награда, а то 20 лева : ) ) )))

Сигурно аз съм се заблудил. На практика не искам нищо сложно, с което да печеля конкурси, примерно. Искам нещо просто и идейно, което да слагам да отличава статиите ми.

В този ред на мисли, за мен това изисква много по-малко работа и креативност от създаването на лого, например. Тук видях лога между 5 и 30лв да се предлагат, та затова сметнах, че 20лв си е повече от добра награда.

Сигурно аз не съм в час с нещата.
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

Виж сега, ще ти дам съвет. Когато не разбираш от нещо и търсиш хора в дадената област, набиваш си автогол пред дизайнерите като казваш :
На практика не искам нищо сложно

В този ред на мисли, за мен това изисква много по-малко работа и креативност


Знанието струва пари, креативността също, но твоя работа де, аз само си казвам мнението защо няма да има добри попадения, пък ти вече ги уби като каза, че не търсиш нещо добро, тъй де, нещо сложно.
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

Освен всичко, дето е казал AlanFort.
Аз бих пуснал висока награда на конкурса. Да привлека кандидат доставчици.
Останалото са преговори. ;)

Научете се да не се закопавате сами!
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

За тези пари, добре бе претенции...
 
Последно редактирано:
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

Ами видях темата, нямам какво да правя и без друго та.... picz0ne.net84.net/upload/bdg80cnweq9jkm4l7ra6vtuzf.jpg
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

сори но нямам достатачно постове явно да поствам линкове, само го копни в урл-то и готово ..
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

Отговор към AlanFort и към Вискяр - прави сте, наистина малко автогол се получи. Не трябваше да го правя като конкурс, а като обява, в която трябва да предложиш проект на темата за портфолио.

От друга страна, обаче не смятам, че трябва да давам висока награда за конкурса. Обяснявам защо. Както казах, за мен едно лого БИ трябвало да струва от 100лв нагоре, а това, което аз искам да е по-евтино. Тук логата са евтини и по презумция аз смятам, че това, което искам също не би трябвало да е скъпо.

Колкото до самата награда - най- ми е лесно да пусна награда от 100лв, дори 200лв. Ще спечеля една картинка, но не и човек за дългосрочна работа. Кой би го направил това за 100лв в конкурс, а после би се хванал да го върши за 20-30лв на поръчка?

До двамата участници - благодаря за участието. Това, което сте показали е спретнато набързо и определено не бих платил за подобно нещо. Задайте си въпроса дали вие бихте го ползвали за ваш сайт? Извинявайте много, но аз включвам Фотошоп максимум 2 пъти в годината и пак мога да си направя нещо по-добро.

Е дейба, пак си вкарах автогол... Сега ще кажете ми прави си ги сам :) Няма угодия еееей.

Последно уточнение, наградата в конкурса е такава каквато е - 20лв. Който иска да участва, да участва. Не съм казал, обаче, че за бъдещи поръчки ще плащам по толкова. Мога да плащам и по 30-40-50лв в зависимост от това колко ще ми допадне работата. Мога, обаче да плащам и по 5-10лв. Зависи от вас ;)
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

Еми не си прав. Хем не ти се давам достатъчно пари, хем имаш претенции. Сам си стигна до извода :) прави си ги сам. Как за бъдещите поръчки ще определяш цената? Работя каквото работя, пращам ти файловете и ти казваш... "тея снимки струва 7 лева, е ти ги?" Трудно ще намериш някой да работи на този принцип, но все пак успех.
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

Батка, ти тотално се закопа с тоя последния пост, Всяко едно изречение в тоя пост е глупост и то огромна.


ДИРЕКТНО СЕ ОТКАЗВАЙ, ДА НЕ ТЕ НАЛАЗЯТ И ДРУГИТЕ, ЧЕ ЩЕ СТАНЕ ГОЛЯМА ХРАНИЛКА ТАЯ ТЕМА.
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

Търсиш дизайнер,който photoshop му е като като paint? намери ме в скайп: house.game.life ще ти покажа част от мой разработки ти ще прецениш ставам ли ;] :shock:
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

ами аз тва го правих то там си пише де в... 03:06 хаха не казвам че съм про или нешо но ако се постарае човек винаги има какво още да се изкусори а и извинявам се но, описанието е малко ...незнам и аз, "Идеята е, че четката взима надмощие на чука." аз дори не мога да си обясня какво трябва да е не мога да си го визуализирам някак....незнам много оплетна работа ако беше нещо малко по-така може би резултатът щеще да е друг (не говоря за моето "произведение на изкуството" а като цяло)
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

Най-очевидната причина е че е доста наивно да участваш в конкурс на някой с 0 итейдър и малко мнения.

Преди се заяждах с всеки дето пуска конкурс с идеята че тоя пазар може да заприлича на нещо.
После видях че тукашните дизайнери предпочитат да се трошат по конкурси за 10-20 лева и се отказах.
Даже се учудвам че и сега не са налазили поне 15 човека да се надпреварват да пускат предложения.
Въпреки натрапчивата нелепост на обявата.
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

То стана бахти пародията. Невалидна е темата.
Е, не. До пародия има още много път да се върви. Тук има само другарска градивна критика. Моите уважения за това, че премахна първото писане.

Сега ще си позволя някои мисли.
Винаги съм твърдял, че продавачи много. Но търговци твърде малко. Продаването е лесно, но търговията е изкуство.
В твоето първо писане бликаше от неувереност. Неувереност, която се предава на четящия. То изглеждаше като приятелски разговор над халба бира и пържени картофки. Разговор, в който търсиш избистряне на това, което търсиш. Една оферта трябва да бъде стегната и ясна. Една оферта трябва да бъде сигурна. В една оферта не се споменават, нито коментират други оферти. В една оферта не се споменават, нито коментират други цени. Изказвания от типа "Аз мога да дам, но няма да дам" и "Аз мога да направя" с нищо не спомагат. Дори вредят. Ти сам го разбираш, но въпреки това го правиш. В една оферта няма място за размишления - тя трябва да е кристален извлек на размишленията.
Надявам се този ти неуспех да ти е обица на ухото. И в следващата оферта да видим поуката.
А, и по-високо заплащане също не оферирай предварително! Остави го като изненадващ бонус в процеса на работа. Сам ще видиш, колко стимулиращо въздейства такова нещо.


Noke, всеки Итрейдър започва от нула. Всеки трябва веднъж да скочи в дълбокото.
kanadeca, драсвай по някое мнение от време на време - поводи бол. Не казвам да си словоохотлив като мен, но при регистрация от 2007-ма и липса на мнения, хич не изглежда добре.
 
От: От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

kanadeca, драсвай по някое мнение от време на време - поводи бол. Не казвам да си словоохотлив като мен, но при регистрация от 2007-ма и липса на мнения, хич не изглежда добре.

Обратния вариант - регистрация 2012-та и 2850 мнения ще изглежда още по-зле :)
 
От: От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

..
Noke, всеки Итрейдър започва от нула. Всеки трябва веднъж да скочи в дълбокото...
Itrader няма много логика да започне с конкурс точно.
Има предостатъчно новорегистрирани, дето с по 11 мнения пускат 'конкурс'.
Шокиращото е че почти винаги има навалица кандидати и по такива оферти.

При тоя пейзаж какъв бизнес, какво предприемачество да обсъждаме тука?
 
От: КОНКУРС за изработка на картинка на Photoshop

Явно темата не е валидна вече, но все пак ми стана интересно.
Каква картинка искаш?
 

Горе