Търся: КРЕАТИВЕН и ОТГОВОРЕН онлайн асистент

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте,
Търси се онлайн асистент за уебсайт: https://www.gooshoe.com/
Това е магазин за обувки, работещ на дропшипинг. Търся асистент на процент от печалбата, който да помага с някои неща. Изискват се:

- Грамотен български език
- Малко, не много свободно време
- Отговорност

Вашите задължения:
- Качване на предварително набелязани от мен продукти ( изисква се да се напише описания от 2-3 изречения )
- Добавяне на сайта в директории ( давам цялата информация + директориите )
- Писане на статии за блога на сайта ( пишете и качвате. Нещо, свързано с обувки - без значение какво )
- Обработка на поръчки ( казвам Ви какво правите и къде пращате поръчките )
- Обслужване на клиенти по имейл и съпорт чат
- Facebook спам

Сайтът е нов, има 5 поръчки на месец без поддръжка. Естествено, може да скочи спокойно до 100-200. Средната печалба от една поръчка е 10лв.

Знам какво се прави с такъв тип сайтове, можете да печелите и 1000лв на месец, зависи много от това, което вършите по сайта.

Предлагам 40% от чистата печалба. Ако се правят повече поръчки, може да скочи и до 50. Отделете си по 2 часа на ден за тази работа.

Работата е от вкъщи! Плаща се или на 30 изпълнени поръчки, или на месец.


Пишете ми на лично или на имейл [email protected]
 
Един вид: Търсиш някой да ти върши цялата работа, тоест да ти продава ментетата, а ти като един млад меринджей да прибираш 60% :).
 
Какви ментета са те подхванали? Кисело ли е гроздето? Стоките са 100% оригинални и бизнесът е легален.


ПП: Доказателство, че завиждаш е сайтът в подписа ти


+ Това сайтът е направен професионално, има много програмиране в него. Изобщо този коментар е толкова глупав, селяндурски и изсмукан от пръстите, само и само за да ми спамиш темата, че чак се учудвам как ти хрумна?
 
А бе Ивайло, вече седмица тръпна в очакване на призовката :D
Нали щеше да ме съдиш?

Чуй ме сега много внимателно:
Ако не престанеш да ръсиш обиди за СТОКАТА МИ и за мен, ще заведа съдебен иск за нанасяне на неимуществени вреди и клевети. После да не ми звъниш и да ми казваш "Айде бате, да не се съдиме, на ти 5 лева, че толкова имам в джоба от просене днеска".

Пояснение: Стоката е с кутии, всичко е легално, оригинални и качествени обувки. Плащат се данъци, всичко е на 100% редно. Така че - тролчето да си затваря плювалника, защото ще имаш да ми плащаш обезщетения дълги години наред.

Искаш ли да пусна едно сигналче относно "редовния" ти бизнес. Фирма нямаш, търговец на сайта не е обявен. Ще взема да си поръчам и касова бележка няма да има.

Когато се продава оригинална стока обикновено има официално писмо от доставчика, заверено при адвокат или нотариус с гаранция за произход (обичайната сума е от порядъка на 10К$).
 
Последно редактирано:
А бе Ивайло, вече седмица тръпна в очакване на призовката :D
Нали щеше да ме съдиш?
Много си се забързал нещо. Ще си получиш призовката, спокойно. Мисля си само, че няма да бързаш толкова след като ти се наложи да плащаш съдебни разноски + обезщетение.
 
Много си се забързал нещо. Ще си получиш призовката, спокойно. Мисля си само, че няма да бързаш толкова след като ти се наложи да плащаш съдебни разноски + обезщетение.
О да мечтая си за момента, в който някой адвокат реши, че друг балък като теб няма да намери и да ти задвижи иска :D
И тогава драги ми смехурко, само таксите на съдия изпълнителя ще ти погълнат приходите от ментетата за следващите години.
 
Какви ментета са те подхванали? Кисело ли е гроздето? Стоките са 100% оригинални и бизнесът е легален.


ПП: Доказателство, че завиждаш е сайтът в подписа ти


+ Това сайтът е направен професионално, има много програмиране в него. Изобщо този коментар е толкова глупав, селяндурски и изсмукан от пръстите, само и само за да ми спамиш темата, че чак се учудвам как ти хрумна?

Малко математика:

5 поръчки на месец = 50 лв. печалба.
40% от 50 = 20 лв.

Предлагаш толкова за 2 часа на ден, или 44 часа на месец работа. Или по 2.20 на час.
От нова година минималната заплата е 460 лв. Това значи минимум 2.60 на час.

Айде от мен да мине и да ти се удвои печалбата - пак е малко.

За легалния бизнес:
Не виждам на твоя "професионален" сайт контакти, фирма, МОЛ и т.н. Има ли ги?

За сайта в подписа:
Не го гледай :).

За теб:
Знам че се изявяваш като млад меринджей, супер-дупер бизнесмен и голяма работа, въртиш милиони, коли, кастфони-мастфони, а всъщност си един пубер с богато въображение.

И да:
Завиждам ти.
 
А бе Ивайло, вече седмица тръпна в очакване на призовката :D
Нали щеше да ме съдиш?

И аз чакам прокуратурата, дори утре ще им сложа скара, бира, да дойдат да се повеселим на гърба на тоя кретен недорасъл :D
 
Един вид: Търсиш някой да ти върши цялата работа, тоест да ти продава ментетата, а ти като един млад меринджей да прибираш 60% :).

Продуктите май са от dreshnik-a, дето си правиха конкурс преди месец-два за лого във форума. За това и всичко е "легално". Пишеше, и че уж не са ментета. За останалото си прав...
 
Продуктите май са от dreshnik-a, дето си правиха конкурс преди месец-два за лого във форума. За това и всичко е "легално". Пишеше, и че уж не са ментета. За останалото си прав...
От дрешника или не - това няма да го коментирам. Продуктите са от няколко уебсайта, всички от които регистрирани като фирми, плащащи ДДС. Не, изобщо не са ментета - достатъчно добре съм информиран преди да започна бизнес.

Отново казвам - това е сътрудничество. Ако съм искал РАБОТНИК, съм щял да го направя на трудов договор, с осигуровки и фиксирана заплата. Вие работа ли си търсите, че се мешате тук?
 
Ти фирма имаш ли, че ще назначаваш хора? ;) . Прави си нов акаунт, че и този усра, келеш.
 
Е от темата за ударената кола от снежната топка и щетите за 15 000 по нея, мислиш ли че няма да си направи нов акаунт тоя кретен? Но аз съм за... Отдавна щеше да е червен, Блинки обещаваше да върне червените точки скоро, но нещо липсват все още, иначе това би го форснало много бързо да си направи нов акаунт.
 
Е от темата за ударената кола от снежната топка и щетите за 15 000 по нея, мислиш ли че няма да си направи нов акаунт тоя кретен? Но аз съм за... Отдавна щеше да е червен, Блинки обещаваше да върне червените точки скоро, но нещо липсват все още, иначе това би го форснало много бързо да си направи нов акаунт.
Че що да си правя? Аз предишния го смених, защото си мислех, че в този форум се прави БИЗНЕС, а не комплексари да си веят байряка. Аз съм за свободата на словото и няколко червени не биха спрели моя бунт срещу такива като теб.


ПП: Скоро очаквайте и SEO ( освен статии и сайтове ) за по 10 лева на година. И ще е по-качествено от твоето.

И ако съм на твое място няма да си отварям устата - 2 месеца след като ПРИЕ и ПЛАТИ статията, реши да я рекламираш. За безплатна статия.
 
ПП: Скоро очаквайте и SEO ( освен статии и сайтове ) за по 10 лева на година. И ще е по-качествено от твоето.

Cross и SEO? Смях в залата. Ивайло - недей става смешен, не разбираш нищо по темата. Работил съм и работя с ReminD - той определено си го може seo-то. ;)
 
Не знам колко ще е качествено, но си спомням когато те питах дали разбираш нещо от SEO и каза, че не отбираш нищо, не знам как ще представиш качествена SEO услуга, повярвай ми не искаш форума и комюнитито да гледа хронологията ни, особено в началото когато те разпитвах какво знаеш и какво можеш, келеш малък.

пс: не се занимавам със SEO от доста време, интересите са ми други вече, ако искаш предлагай и SEO за 5 лева на година, все ми е тая, но си оставаш просто парче, което не може да напише статия без грешка, пък и пари отказваш да връщаш.

2 месеца след като ПРИЕ и ПЛАТИ статията, реши да я рекламираш. За безплатна статия.
Нормално, търпелив човек съм, нали не очакваше в първите 10 дни да кажа публично във форума какъв кретен си? Аз съм търпелив, но както и да е -> за 30 лева получих онея 2 лайняни статии пълни с грешки, а пък освен синтактично, граматически са много кофти, въобще много зле, нали ти казах в една друга тема да пиеш едно уиски от мен с парите, че аз пари изкарвам, пък и да не изкарвам пак пари ще имам , но ти му мисли :D . Всъщност моя е грешката, че помислих, че мога да науча ЗАВЪРШЕН ИДИОТ като теб на SEO, но добре, че и не стигнахме до ученето а само до това да видя какви статии ще напишеш за 30 лева, е получих 2 брои статии пълни с грешки и неставащи дори и за сателитни блогове. Ти си знаеш пич, нищо не става от теб :), по-добре си виж темата за колата застигната от snow ball :D , че има доста въпроси, на които не си отговорил, кретен...



 
Последно редактирано:
Че що да си правя? Аз предишния го смених, защото си мислех, че в този форум се прави БИЗНЕС, а не комплексари да си веят байряка. Аз съм за свободата на словото и няколко червени не биха спрели моя бунт срещу такива като теб.
Мишкар, не се прави на ударен. Предишния го смени след доста звучния скандал с продажбата на подарен домейн ...

PS. Кога ще се видим в съда?
 

Горе