КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

olga.tomova

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предварително се извинявам за така зададената тема, но ми е трудно да я формулирам по друг начин!

Ситуацията е следната: Моя позната участва в едно международно състезание, в което трябва да събере възможно най-голям брой гласове (точки) и ме е нагърбила със задачата да й помагам! :)

Точките се трупат чрез гласуване от профил във фейсбук, туитър, гугъл +, пинтерест или stumble.
Съответно от 1 профил може да се гласува само веднъж.


Към настоящия момент са необходими над 12 000 точки, но до края на състезанието те могат да достигнат и до над 15 000.

Въпросът е в това, че ако някой се заеме със задачата ще трябва да е до голяма степен сигурен, че ще успее да събере тази бройка, защото 10 000 точки например не ни вършат абсолютно никаква работа! :)

Правя 2 важни уточнения:

1. Събирането трябва да стане по честен и почтен начин!
2. Крайният срок е 31.03.2013г.

Очаквам предложенията ви на лични - хубав ден! :)
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

С отварянето на тази тема честното отпада :)
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Честно е от гледна точка на това, че няма ограничение колко хора могат да гласуват за теб и колко хора могат да бъдат ангажирани в твоята кампания! :)
Не виждам какво ви притеснява, имах предвид по-скоро под "честно и почтено" да не бъде чрез някакъв софтуер за гласуване ;)
Ако гласуват реални хора няма никакъв проблем! :) В конкурса няма изискване гласувалите да бъдат само роднини или познати на участниците например! :)
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Честно е от гледна точка на това, че няма ограничение колко хора могат да гласуват за теб и колко хора могат да бъдат ангажирани в твоята кампания! :)
Не виждам какво ви притеснява, имах предвид по-скоро под "честно и почтено" да не бъде чрез някакъв софтуер за гласуване ;)
Ако гласуват реални хора няма никакъв проблем! :) В конкурса няма изискване гласувалите да бъдат само роднини или познати на участниците например! :)

Но съм сигурен, че някъде там... с малък или голям шрифт е написано.

"Unnatural gathering of votes is forbidden. Everyone who uses payed voting or anything of this kind will be disqualified!"
... или нещо подобно. :) Иначе успех!
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Не пише такова нещо, благодаря! :)
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Не пише такова нещо, благодаря! :)

Ами тогава... нека офертите да завалят! Мисля, че тук има не един или двама, които биха могли да ти свършат работата. Стига да ги навиеш. :)
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Тук няма нищо честно! Искаш да наемеш човек, който да ти набави 12 000 лайка от реални потребители. А мислиш ли, че това е възможно по честен начин за 10 дена? Честно е да пуснеш платена реклама с опция за лайк и хората да си кажат "А, тва ме кефи - бам лайк" - това е честно. А не да правиш фен страница примерно на Майкъл Джексън, хората ще лайкнат Майкъл Джексън и след това да промениш името на страницата. С две думи, искаш да купиш 12 000 гласа за състезание.

Не е честно нито почтено! Поне махни тези две думи от постта си, защото е неуместно да присъстват там. :)
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Няма никаква гаранция - прочети пак условията! :) Правим го за удоволствие най-вече и защото обичаме да побеждаваме в състезания! ;)
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Няма никаква гаранция - прочети пак условията! :) Правим го за удоволствие най-вече и защото обичаме да побеждаваме в състезания! ;)

Аз пък продавам картофи от любов към картофите... както беше казал един "рапър" едно време. :)
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Еми Олга, щом го правиш за удоволствие, дай да направим така, ще ударя едно рамо в събирането на гласовете, пък наградата за мен :D
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Оставете я жената/момичето. И без това подобни конкурси се печелят винаги от нечестни и непочтени участници, а организаторите са напълно наясно с това. Единствените прецакани са хората, които си мислят, че могат да спечелят по честен и почтен начин, но вината си е изцяло тяхна, че са се захванали с подобни простотии. След 1-2 подобни конкурса ще им дойде акъла.
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Няма никаква гаранция - прочети пак условията! :) Правим го за удоволствие най-вече и защото обичаме да побеждаваме в състезания! ;)

Ако така побеждавате и в други състезания :cry: Какво изпитвате след като победите :D
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Ако така побеждавате и в други състезания :cry: Какво изпитвате след като победите :D

Нали знаеш... в любовта, войната и състезанията няма правила. ;)
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Не бих се почуствал победител ако знам как е спечелена победата. Участвал съм в доста състезания и никога не съм се и замислял за подобни победи.
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Доста странен въпрос, но все пак реших да го удостоя с отговор! :)
Това е все едно да попиташ какво изпитва Обама след като плати за кампанията си и след това спечели или какво изпитва Кока Кола след като с някоя реклама, за която са платили са ме накарали да си купя кен кола и от това те са спечелили пари.

Молбата ни беше ако някой има желание да се включи в рекламната ни кампания, за да може клипчето да достигне до повече хора, не виждам нищо лошо в това, ако за вас е неприемливо, ок уважавам мнението ви! ;)

Много хора във форума купуват и продават фен страници, добавят фенове или пускат рекламки в страниците си, което за мен не е много по-различно от това, което аз съм предложил, но щом не желаете, ок, няма проблем, бъдете живи и здрави! ;)

Ако така побеждавате и в други състезания :cry: Какво изпитвате след като победите :D
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Доста странен въпрос, но все пак реших да го удостоя с отговор! :)
Това е все едно да попиташ какво изпитва Обама след като плати за кампанията си и след това спечели или какво изпитва Кока Кола след като с някоя реклама, за която са платили са ме накарали да си купя кен кола и от това те са спечелили пари.

Молбата ни беше ако някой има желание да се включи в рекламната ни кампания, за да може клипчето да достигне до повече хора, не виждам нищо лошо в това, ако за вас е неприемливо, ок уважавам мнението ви! ;)

Много хора във форума купуват и продават фен страници, добавят фенове или пускат рекламки в страниците си, което за мен не е много по-различно от това, което аз съм предложил, но щом не желаете, ок, няма проблем, бъдете живи и здрави! ;)

Олга, спазвай съгласуването по род, че тестостерона ти иде повечко :lol:


Ако така побеждавате и в други състезания :cry: Какво изпитвате след като победите :D
ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА УСПЕХ!

От което се мъдър срамува,
с него луд се надува.

Радой Ралин, Люти чушки
 
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Явно някои хора си нямат друга работа и си уплътняват времето с писане в теми, проста така за спорта! :)
Няма лошо щом ви влече и разполагате с толкова свободно време - успех ви желая! :)

И това с Радой Ралин за финал, много силно, браво, браво! :)

На тео ще му пожелая да си намери приятелка! С най-добри чувства! :)

Ако някой има конкретни предложения да ми пише да лични

Олга, спазвай съгласуването по род, че тестостерона ти иде повечко :lol:



ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА УСПЕХ!

От което се мъдър срамува,
с него луд се надува.

Радой Ралин, Люти чушки
 
Последно редактирано:
От: КУПУВАМ ГЛАСОВЕ (СПОДЕЛЯНИЯ) ВЪВ ФЕЙСБУК! СПЕШНО!

Ей Олга.... приятелката ти хубава ли е, ти хубава ли си? Може да се измисли нещо в натура :D


Молбата ни беше ако някой има желание да се включи в рекламната ни кампания, за да може клипчето да достигне до повече хора, не виждам нищо лошо в това, ако за вас е неприемливо, ок уважавам мнението ви!
Желание винаги има, стига да има пари, но и в натура усещам, че може да се разберем.
 

Горе