Статус
Not open for further replies.
Благодаря, че ме светна! Не знаех. Макар че, също не знаех, че в бг има хора искащи по 40 лв на час / 400 лв на ден. За тея пари, мнозинството работи цял месец

Има, има дето вземат и повече. Мнозинството от хората дето визираш, че бачкат за 400 лв на месец, не са девелопери, а нискоквалифицирани работници. Поради тази причина и мнозинството от хората, не могат да създадат това което искаш, без значение дали се ползва готова база или се разработва от 0-та.
Проблема е, че много хора бъркат копането на биткоин с копането на домати, а разликата е осезаема...
 
КРАЙ / СТОП на обявата.
За жалост не знам как се спира обявата, но ако желае админа - може да я спре..
Благодаря на всички !
Спрях се на оферта !
 
Не знам ще я спират ли обявата или ти ще я спреш с команда "СТОП", но виж назад мненията, такъв тип сайт за какво ти е? Първо има каталог на платената любов в не един и два сайта, уж за запознанства, които си правят стабилна реклама. Второ има соц. мрежи, които също са убийци на такъв тип сайтове. И трето, ако направиш 100 активни потребители в такъв сайт, който да е твой, ще те почерпя бира.

Моя съвет е да смениш посоката, няма лошо да натрупаш някакъв опит с тези сайтове за срещи и подобие, но просто ще си загубиш времето според мен, както и парите. Независимо дали са 40 или 400 лева, просто ще ги загубиш.

Хвани отвори си един блог, пиши за нещо, което разбираш и ще имаш повече успех, дори и реклами да му сложиш. Разбира се, ти си решаваш, просто ти давам приятелски съвет.

Поздрави!
 
Не знам ще я спират ли обявата или ти ще я спреш с команда "СТОП", но виж назад мненията, такъв тип сайт за какво ти е? Първо има каталог на платената любов в не един и два сайта, уж за запознанства, които си правят стабилна реклама. Второ има соц. мрежи, които също са убийци на такъв тип сайтове. И трето, ако направиш 100 активни потребители в такъв сайт, който да е твой, ще те почерпя бира.

Моя съвет е да смениш посоката, няма лошо да натрупаш някакъв опит с тези сайтове за срещи и подобие, но просто ще си загубиш времето според мен, както и парите. Независимо дали са 40 или 400 лева, просто ще ги загубиш.

Хвани отвори си един блог, пиши за нещо, което разбираш и ще имаш повече успех, дори и реклами да му сложиш. Разбира се, ти си решаваш, просто ти давам приятелски съвет.

Поздрави!
 
КРАЙ / СТОП на обявата.
За жалост не знам как се спира обявата, но ако желае админа - може да я спре..
Благодаря на всички !
Спрях се на оферта !
Супер! Ще ти трябва и оптимизатор за bbw-то. Успех!
пп.мисля че обявата е маркирана като важна и не може да се изтрие.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе