Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

От: Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

Много се чудя как да ги направя точно тези списъци с тръстед и ънтръстед линк продавачи. Не за друго ами да не ги сбара Г тея списъци.
 
От: Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

ThinkFast, не може да гарантираш, че даден сайт е тръстед или не (поне е така на прима-виста само от едно посещение в сайта). Примерно съм получавал писма, че даден сайт е махнал линк-а към сайта ми, а като погледна просто е имало някакъв дроп на мрежата, или на сайта е имало проблем примерно с базата - поне 2-3 пъти ми се е случвало и това, и че провайдера бъгясва базата айде - сайта е ънтръстед. Просто това което се опитваш да направиш си е един вид "борса за линкове". Иначе логиката му е точно такава каквато и ти описа по-горе.

spy, ще те разочаровам - тула е Български, и ако ме купи Г. първо тука ще се похваля. :)

За момента нямам намерение да го правя платен - реалист съм и знам, че никой няма да плати :)
 
  • Like
Реакции: spy
От: Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

Вярно бе! Сега чекнах whois-a и видях кой е собственика. Браво и благодаря за чудесната услуга, бро!
 
От: Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

Евалата щом е БГ поздравления за автора
 
От: От: Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

ThinkFast, не може да гарантираш, че даден сайт е тръстед или не (поне е така на прима-виста само от едно посещение в сайта). Примерно съм получавал писма, че даден сайт е махнал линк-а към сайта ми, а като погледна просто е имало някакъв дроп на мрежата, или на сайта е имало проблем примерно с базата - поне 2-3 пъти ми се е случвало и това, и че провайдера бъгясва базата айде - сайта е ънтръстед. Просто това което се опитваш да направиш си е един вид "борса за линкове". Иначе логиката му е точно такава каквато и ти описа по-горе.

spy, ще те разочаровам - тула е Български, и ако ме купи Г. първо тука ще се похваля. :)

За момента нямам намерение да го правя платен - реалист съм и знам, че никой няма да плати :)

Здрасти,
браво за туулчето :) А със сигурност може да се гарантира дали сайта е тръстед или не. Не е казано че от едно посещение ще се прави генерален извод. Пък и никой не е казал че цялата работа ще е напълно автоматизирана. То аз не знам кога ще я направя че все други ангажименти имам. А иначе ако често пада хостинга, базата се сбъгясва, мрежада на хоста се дропи или каквото и да е друго - мислиш ли че Г би простил такова нещо? Да ти кажа няма да го прости, а като сайта го отнесе, от линка файда няма. Важно е не само линка да стои там в сайта, ами и сайта да е 99% от времето достъпен, ъптайм май му викаха.


Едит: Аз вече се чудя дали въобще да го и правя :) Бе ще го направя, ама просто изскочиха неотложни неща в момента и скоро няма да имам време. Аз и други неща съм замислил, няма да е просто линк чекър, ама да не казвам сега цялата изненада :)
 
От: Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

Тулчето обаче не работи вярно от 7 линка обърка 4
 
От: Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

Туулчето засега съм го оставил за по нататък.
Всъщност за кое туулче става въпрос, за моето или онова другото?
Ако е за моето дай ми пример на ЛС да проверя.
 
От: Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

за другото става въпрос
 
От: Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

за другото става въпрос
:D това само ме радва.
Не че злобея де, имах в предвид че се радвам че моите 200 реда код не дават проблеми.

В момента съм се съсредоточил върху един друг проект който със сигурност ще поддържа и такава функционалност за в бъдеще.
 
От: Кажете някой тул за проверка на много линкове от сайтове

Сега пробвах твоя не даде нито една грешка - респект
 

Горе