Кажете някоя читава Форма за контакт за блогър

mantaman

Well-Known Member
От две дена се мотам и пробвах доста - тези от Гугле докс като цяло са грозни и не може да си смениш фона, а и освен това не ти изпраща съобщението на мейла, а само че имаш съобщение
Инсталирах и една готина дето запазва фона на страницата и само полетата се виждат и изпраща мейловете директно на мейла обаче като се попълни формата и се изпрати се отваря една дразнеща рекламна страница

Кажете какво ползвате дато да върши работа и да не е грозно

Поздрави
 
От: Кажете някоя читава Форма за контакт за блогър

Може сам да си направиш. За целта ти трябва да знаеш HTML/CSS/PHP и да имаш хостинг, който позволява PHP (повечето хостове го позволяват - може да ползваш и SMTP на Gmail (вж. "phpgmailer"), ако ползваш безплатен хост, който не поддържа пращане на поща).

Виж например формулярите за обратна връзка в сайтовете на CrocMint как са направени.
 
От: Кажете някоя читава Форма за контакт за блогър

Открих една прилична формичка http://www.foxyform.com/ без натрапчиви реклами - може да определяш цвета на фона и буквите, но неможе да се променят на български имената на кутийките и не може да се махне спам защитата която мен много ме дразни
Търсенето продължава
 
От: Кажете някоя читава Форма за контакт за блогър

Може да си направиш контактна форма с google docs и после вземаш embed кода и я шляпваш в празен пост или нова страница. :)

PS: Сори не съм довидял, че google docs не ти харесва.:oops:
 
Последно редактирано:
От: Кажете някоя читава Форма за контакт за блогър

Аз ползвам това и съм доволен - get-a-feedback.com. Сложил съм формата в блогър, но по принцип става за всякъкви блогове и сайтове. Не нужен PHP.
 
От: Кажете някоя читава Форма за контакт за блогър

Само дето тоя последния е платен след едномесечен пробен период :) не си губете времето да го гледате, има стотици безплатни работещи подобни сайтове. Темата е стара, но се търси още тази информация ...
 
От: Кажете някоя читава Форма за контакт за блогър

http://phpformgen.sourceforge.net/new_demo/phpformgen/ това е много добро - ползвал съм го преди. Можеш да правиш всичко, да делиш на различни страници, кое да е задължително и кое не и др. Създаваш и си сваляш кода.
 
От: Кажете някоя читава Форма за контакт за блогър

Гледах му видеото доста добре е направено но за съжаление май са спрели поддръжката на този сайт и формата не работи
 
От: Кажете някоя читава Форма за контакт за блогър

Явно да, наистина не работи. Защо са го спрели не знам, беше доста добро.
 
От: Кажете някоя читава Форма за контакт за блогър

Във форума им четох че момчето което го е направило търси дизайнер който да подобри дизайна и може би отново ще я пуснат
 

Горе