Кажете своето мнение

stoyanov17

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте, нов съм тук. Искам да ви помоля да кажете своето мнение колко според вас може да се вземе от този сайт: trenirai.com Сайта е с доста статии (изцяло авторски). Около 200 посещения на ден от гоогле. Домейна е на година и половина.
 
От: Кажете своето мнение

Ти какво ? нас за тъпи ли ни взе ? Изцяло авторско.. Готова система (Wordpress), Безплатен дизайн разбира се .. (Неописуемо грозен), невижда някаде брояч, и невярвам да прави дори и по 50-60 посещения на ден .. Аз бих ти дал 2-3 лева не повече :wink:
 
От: От: Кажете своето мнение

Ти какво ? нас за тъпи ли ни взе ? Изцяло авторско.. Готова система (Wordpress), Безплатен дизайн разбира се .. (Неописуемо грозен), невижда някаде брояч, и невярвам да прави дори и по 50-60 посещения на ден .. Аз бих ти дал 2-3 лева не повече :wink:
Много се изхвърляш в цените и оценките, които даваш.
Не е зле да показваш малко повече уважение към хората:mrgreen:
Напротив, сайта си е хубав и спретнат.
Има и много полезна информация.
Stoynov, наблюдавай темите в Пазар и би могъл сам да си поставиш някаква примерна цена.
Иначе рискуваш да получаваш такива тъпи отговори.
Поздрави :)
 
От: От: Кажете своето мнение

Ти какво ? нас за тъпи ли ни взе ? Изцяло авторско.. Готова система (Wordpress), Безплатен дизайн разбира се .. (Неописуемо грозен), невижда някаде брояч, и невярвам да прави дори и по 50-60 посещения на ден .. Аз бих ти дал 2-3 лева не повече :wink:

Хубаво си отваряй очите преди да пишеш.
Пича много ясно е написал,че статиите са авторски.
 
От: Кажете своето мнение

Аз мисля че сайта е добър, но би било добре да имаш статистика която да покаже от къде идват посетителите и по какви ключови думи.
 
От: Кажете своето мнение

Здравей и добре дошъл. Има какво да се желае от сайта като позиции в Гугъл и дизайн, но 100 лв. би трябвало да можеш да му вземеш.
 
От: Кажете своето мнение

И аз давам толкова 100 кинта някъде.
За труда който съм вложил и старанието докато напиша статиите 100 лв са твърде малко, но все пак мерси за инфото, вече имам някаква представа колко струва. Иначе статиите са изцяло авторски, никъде другаде няма такива :)
 
От: Кажете своето мнение

В момента цената е толкова, колкото някой е готов да плати. За статиите те разбирам, но и в момента писачи на статии под пъти и над път, а и статиите са в ниша, в която ако нямаш какво да продаваш или някак да изкараш пари си е кофти.
 

Горе