Кажете струва ли идеята

От: Кажете струва ли идеята

Откровено казано, аз не разбрах идеята. Първото нещо, което ми привлече погледа е домейнът на табелката, от там нататък обаче, потънах в размисли какво трябва да се види "тук", защо сочи в обратна посока и т.н. :)
 
От: Кажете струва ли идеята

Първо си помислих, че искаш да лепиш стикери върху знаците със стрелки :)
Докато не видях, че е линк...
 
От: Кажете струва ли идеята

И аз преди малко хванах, че табелките са линкове, което освен недоумяването ми, поражда и въпроса: За офлайн реклама ли става дума?
 
От: Кажете струва ли идеята

Идеята е да се импортват различни линкове във флаш файлове, които на пръв поглед изглеждат като картинки. Въпросът ми е дали буди интерес и има ли смисъл да опитвам да я доразвия..
 
От: Кажете струва ли идеята

Всякакво по интерактивно представяне на реклама буди по-голям интерес от колкото скучните видеота, които сме свикнали да виждаме. Не разбирам идеята ти, но пък това е моето мнение
 
От: Кажете струва ли идеята

Хванах идеята, но чак като каза, че е линк си размърдах мишката до там. Иначе веднага прави впечатление, че е уеб адрес. А първоначално помислих, че искаш да слагаш табели по улиците....

Веднага се сещам за milliondollarhomepage com. Интересно би било да направиш 1 сайт с табелки :) (не повече от 10 + малко текст отдолу за добро ранкване).

Edit: Че и подходящ домейн намерих :D +това е и за 1$ (10х to Viko)
 
От: Кажете струва ли идеята

Благодаря за съветите! Мисля за някакъв дизайн от сорта със скрити бутони(и не чак толкова скрити), но да не е дразнещо и да не се чувства преебан човека, а като кликне върху линка да се усмихне...
 
От: Кажете струва ли идеята

По-скоро прекалено малко внимание привличат. Съмнявам се, че ще са особено ефективни.
 
От: Кажете струва ли идеята

Средният потребител няма да разбере, че там има линкове, а не е само картинка...
 

Горе