Каква бе отиващата си 2013 за вас?

vicbg

Active Member
За мен беше много динамична и отвратителна година и в професионален и в личен план. Каква беше за вас?
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

явно не е била само за теб такава и в двата случая, само ще заменя думата "диманична" с "напрегната"
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

Още по заглавието си давам сметка, че темата ще бъде депресираща... Да кажем просто: "дано догодина да сме по-добре" !!! ;)
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

Още по заглавието си давам сметка, че темата ще бъде депресираща... Да кажем просто: "дано догодина да сме по-добре" !!! ;)

мой пост след влизане през другият ми фейсбук профил... :cry:
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

Трудна, забързана, с моменти на много нерви, въпреки това постигнати цели, много нови неща, успехи, но и падания. Не знам дали защото предните 2, а може би и 3 години бяха супер тежки не само в личен, но и професионален аспект, но аз съм доволен от тази. Именно поради трудностите през предните, през тази се постарах да се радвам на всеки успех, колкото и малък да е, да се преборя за всяка, дори малка победа и да им се наслаждавам.

Да, не всичко през годината е било цветя и рози, но въпреки това...
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

Общо взето успешна, но догодина очаквам повече :)
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

Ако и 2014та е каквато беше тази си тегля въжето :p
По-зле ще е дори, основно ще се характезира с повсеместно безпаричие и фалити.:(
От любопитство и във връзка с един проект изчетох доста прогнози,
нямам предвид български, които основно само копират.
Е, все пак забрави за въжето, докато дишам - мечтая, както казват.:)
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

Ужасна. 10 символа!!!!
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

Една от най-хубавите ми години! Определено трудна , но сега като погледна назад съм напълно доволен от постигнатите резултати. Надявам се и следващата да върви във възходяща прогресия.
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

И в личен и в професионален аспект ДОСТА добра! Научих и изживях доста нови неща. Трудности не липсваха, но "никой проблем не може да устои пред атаките на постоянното мислене". Имам още по-големи планове за 2014
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

В професионален - отлична, в личен добра. Дано новата да е още по-добра.
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

В личен - доста добра, успях да си позволя една разходка за 6 дни из Европа + 4 дни из Шотландия (аз съм в Южна Англия)
В бизнес - отлична година, за първа година с онлайн търговия няма какво повече да желая и догодина си пожелавам 2 пъти повече работа да има. Единствения недостатък е, че няма събота няма неделя, няма празник, няма почивка. Но един ден ако мога да си позволя едно офисче с още 1-2ма човека да помагат :rolleyes:
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

Бало си беше майката, ама за тва пък 3 дена съм на черешата, още няколко почивни си зимам и яко пийнье, хурви и простотии, са съм в търново, вчера бях в белоградчик, утре ни съ знай (както му казват тука нали) къде ще съм :D
 
От: От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

Бало си беше майката, ама за тва пък 3 дена съм на черешата, още няколко почивни си зимам и яко пийнье, хурви и простотии, са съм в търново, вчера бях в белоградчик, утре ни съ знай (както му казват тука нали) къде ще съм :D
Върна ме в ученическите години в които с 15 лева изкарвах по един месец на морето :D
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

В личен план годината беше добра - станах отново татко :), в професионален - също беше добра, макар с цената на много "забързано и натоварено" ежедневие :).

Надявам се настоящата да е още по-добра за мен и семейството ми, за екипа във фирмата ни и за нашите клиенти.

И понеже виждам, че за много хора от форума, миналата година е била трудна, пожелавам на всички съфорумци 2014-та да е с една идея по-благодатна и усмихната.
 
2013 беше година на Изродски ВЪЗХОД и.. Изродски падеж. Падежите бяха повече от възходите към края на годината за мен.

В личен план беше добра, даже доста добра, НО... в професионален план беше ужасна трагедия.
Нямаше такива падения и такива загуби. Не много хора биха издържа това, което си преживях.

НО.. имам супер вътрешна интуиция за новата 2014 година. Мисля, че това ще годината за мен ^_^ .. Имам предчуствия и се надявам всичко да върви по мед и масло.
2014 година е годината на дървения кон, а 2013 беше годината на ЗМИЯТА.. (Баба Ванга беше казала да се пазим от змията..)

2014 година.. хайде.. дай ни вече.. дай ни.. стига толкова сме давали ние :lol:
 
От: Каква бе отиващата си 2013 за вас?

2013 От една страна страхотна от друга пълен провал.
Случиха се интересни неща но заради тях се изгубиха много по-интересни нещица.

Смятам, че 2014 ще е много интересна тъй като пътищата по които ще поема определят до голяма степен бъдещето ми.
Хайде да Ни върви по вода с повече късмет :beer:
 

Горе