Каква е тая глупост 4way link exchange??

ReminD

Well-Known Member
Що за глупост е 4 link exchange?


Щото Maverick явно ги "разбира" нещата - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=21969 може ли някой да ме светне какво е 4 link exchange, че нещо не мога да разбера. Ще се радвам на отговор, защо не е така както казах аз:
1way - A > B
2way - A>B / B>A
3way - A> B / C>A
4way !? A>B? C>D?
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

Хубаво, тука питам в нова тема, отговори ми какво е 4 way link exchange, а не ми спами темата =)



пс: мерси за червената репутация Радев, та ако обичаш обясни ми какво е 4 way link exchange, поне да знам закакво ми удари червеното.
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

Така и не получавам обяснение от единия, дето ми казва да науча нещо и другия дето бие червени точки. Някой може ли да ми обясни какво е 4 way link exchange
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

сайт А линква към сайт Б

сайт А е да кажем моя
сайт Б е твоя

сайт Ц който е твой, линква към сайт Д, които е мои

кво толкоз има за разбиране, просто имаш 4 сайта :)

червената репутация е за дето хейтваш хората и ги пародираш с кавички, не ми пречи, че си спамил темата му. Гледам от друга гледна точка
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

Ми като няма връзка закакво се казва 4 way link exchange? След като се слагат в 1 знаменател, трябва да има връзка, а щом няма си е чист 2 way link exchange. Все пак да изчакаме гуруто Маверик да даде отговор на въпросите, че аз колкото и да го мисля, не мога да намеря разлика между 2way и 4way link exchange.
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

:) Е какво като са твои, не говори глупости, по тая логика дай да направим 10 way link exchange 5 мои сайта линкват към твои =) - ХА НАМЕРИ разликата между 5 пъти 2way exchange и 1 път 10way echange.
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

Добре е, като можеш да ми го обясниш ела пак с Маверика =)
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

ако имах толкоз свободно време колкото ми се искаше да се занимавам с глупости дося да съм умрял от глад
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

Щом като с думи не можеш да разбереш ето ти картинки. Обяснявам като за в първи клас.

Втората картинка от 4 way не съм 100% сигурен, как се води.
794.jpeg


Айде сега открий разликите.
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

Е ква е тая глупост бе човек :D :D :D :D . Ако можеше да го обясниш, нямаше да ми рисуваш чертички на пейнта и някакви малумни linkwheel схемички, дето ми ги представяш за 4way link exchange.
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

Добре глупост е. AlanFort, желая ти успех в живота. Ще ти трябва в големи количества.
 
От: Каква е тая глупост 4way link exchange??

Кръчмаря пак се изсра деба/

Единствените материали за "4 way link exchange" са във форуми от форумни кукута като maverick и кръчмаря. Това което ,показа маверик е чист linkwheel.

И му погледнете снимката умниците дето са писали в темата - загледайте се в снимката и погледнете сайт А какво изпълнява в схемата? Това си е чист linkwheel, а пък нашия маверик я е напраскал, колкото да има нещо, да залъже някой.
Сайта А е главният сайт, а другите Б,Ц,Д са му сателити - някой да оспори?
 
Последно редактирано:
2 way, 3 way, 4 way, 77 way links.. са безполезни, много лесно се детектват от гуугъл, няма смисъл от тях. Но все пак ако държите да е някакък way link(освен 1 way) предпочитам 2 way, другите са чист linkwheel.
Напр. google линква към wikipedia, и wiki към goog, но неправят сложни схеми като wiki-wp.org-adobe-amazon-ebay-wiki-... и всичките да имат линкове към гоогле

4 way - A-C, B-D, C-B, D-A, което си е чист линкуиил
 

Горе