Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

webstil, пазаруваш ли все още от този сайт?
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

аз също пазарувам от там , ако има нещо питайте.
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

abvbg, къде мога да ти пиша да те питам нещо? Скайп или?
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

skype an10_m
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

Какво толкова му има та това плащане в aliexpress?
Тези са подразделение на alibaba за продажба на дребно. Имат си аналогова система на PayPal наречена AliPay, където също може да се регистрирате.
Отгоре на всичките удобства се поддържа и карта Maestro!!! Да това са нашите български дебитни карти. Не ви трябват никакви сложни схеми.
Плащал съм със Visa Debit, MasterCard Debit, както и със Maestro. Няма никакви проблеми.


ПС: Опа, стара тема :(
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

Как си се регистрирал и верифицирал там, идея си нямам предвид CN interface + изискването за въвеждане на Local CN Bank acc + CN ID Card, каквито се нямат.
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

Ако става дума за alipay - не се регистрирах, понеже там паролата е 4 цифрен пин, което за мен си е крайно несигурно. Това са само 10000 комбинации
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

Последно къде си се регистрирал и то с Maestro карта? В UK PP accs приемат Maestro, за CN PP accs не знам. CN Alipay регистрацията е сложна и невъзможна, ако там си успял, остава да кажеш откъде да се сдобием с local bank acc по нета на EN + CN ID.

Оправданието за PIN-ът всъщност не е оправдание, след като си си направил карта, а всяка карта и тя е с 4-цифров PIN, където пак са толкова. Ако нямаше карта… издадена… вече щеше да бъде, да.
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

Да, ама банкомата блокира картата при три неправилни пина, а и е нужен физическия носител.

Имам регистрация в алиекспрес, плащам с виза дебит (електрон) и веднъж с мастеркард дебит от цкб.
Със маестро не се сещам каква беше врътката точно, но знам че става.
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

Питам за Alipay. AliEx е баламска работа общо взето.

„наречена AliPay, където също може да се регистрирате.“

Явно не може, щом не си успял. Или не си искал, поради тази „странна“ ( :shock: ) причина, която ако я нямаше, едва ли щеше да успееш, освен ако не си китаец (ID) и нямаш локална CN банкова сметка.
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

Не съм и опитвал. При първата ми поръчка, след като си въведох данните по картата ме подкани да ги запомни в alipay и аз си следвах стъпките докато стигнах до 4 цифрения пин и се отказах.

Сега се сещам че даже и в алиекспрес не съм се регистрирал :) Регистрацията ми е в алибаба от преди да има алиекспрес. Просто ме логна в експреса със същия акаунт.
 
От: Каква карта ми трябва, за да пращам в Aliexpress директно през сайта?

Изкарваш си Виза Електрон от ДСК и си плащат само месечната такса от 1.25лв. Няма такси за плащания и други глупости, можеш да я вържеш и с Пейпал. Когато плащаш от картата(за Алиекспрес) курса на долара е като на банката - примерно 1.50лв. А когато плащаш чрез Пейпал - вече е 1.57лв. за долар.


При плащане с Виза Електрон на ДСК в Алиексптес смята долара по курса на ВИЗА, не на банката. ТУК може да си проверявате.

webstil, ВИЗА или МАСТЕР няма значение трябва сметката да ти е разплащателна.
 

Горе