Каква отговорност носим ако публикуваме FB реклами от името на агенция/рекламодател

Niki_HeyPR.com

New Member
Здравейте колеги,
напоследък доста се активизира търсенето на рекламни услуги свързани с FB.
Ето защо бих искал да питам има ли от вас някой опит с публикуване на реклами във Фейсбук от името на друга агенция/рекламодател.
Защото ни потърсиха за такава работа и не съм убеден дали няма да имаме някакъв проблем.
Рекламите трябва да се пускат през наши акаунти (на близки/колеги и други), а мен ме притеснява ако някой FB user се опари от рекламирания продукт и пусне оплакване към FB, а те от своя страна пък се обърнат към рекламната агенция/клиента и последните избягат от отговорност, то тогава човека с акаунта опира пешкира. Така ли е. Имате ли опит. Може ли да се прехвърли от нас цялата отговорност на компанията, която се договаря директно с клиента (защото нас в този случай ни търсят за под-изпълнител - само да пускаме рекламите във FB)?
Ако да как би могло да стане това?
www (dot) facebook (dot) com / legal / terms - моля за мнение по точка 11.13

Благодаря предварително!
Николай
 
От: Каква отговорност носим ако публикуваме FB реклами от името на агенция/рекламодат

по-добре недей.А за какво става въпрос?
 
От: Каква отговорност носим ако публикуваме FB реклами от името на агенция/рекламодат

Правил съм много рекламни кампании преди години, включително и във FB, но винаги чрез акаунт на клиента. Отговорността си е негова.
Не разбирам какъв е проблема клиента да си направи регистрация или вие да му я направите!
 

Горе