Каква платформа да сложа за сайт за онлайн флаш игри?

jufo

Active Member
Здравейте , дойде ми на ума да си направя сайт за онлайн флаш игри като bgflash.com.

Каква платформа да сложа , WordPress може би ? Най-лесната възможна ми трябва.
Напоследък имам доста свободно време и се чудя как да го запълня.. този проект ми допадна.
 
Това не е ли на някоя система точно за гейм портали? Не изглежда на някоя позната тема на WP, дори малко дървено изглежда новите WP. :) Но пък си е точно това, което ти е нужно нали. Мисля, че не е от някоя популярна система. ;) Надявам се, ако някоя я разпознае да сподели. Но и не мисля, че е къстам.
 
От: Каква платформа да сложа за сайт за онлайн флаш игри?

Няма нужда да е точно като на bgflash , просто ми е интересно как ще стане дори и с друга тема... просто ако някой е правил подобен проект , ще се радвам да сподели :)
 
Re: От: Каква платформа да сложа за сайт за онлайн флаш игри?

Няма нужда да е точно като на bgflash , просто ми е интересно как ще стане дори и с друга тема... просто ако някой е правил подобен проект , ще се радвам да сподели :)

Ей това е много як гейм сайт: tiguandesign.com/demos/Gameleon/arcade/ - то е списание, но е перфе и за другите случаи - само за флаш игри. ;)

Иначе виж този линк: wpthemestop.com/blog/10/top-5-free-wordpress-flash-arcade-games-themes/- тук дори са ти ги селектирали. :)
 
От: Re: От: Каква платформа да сложа за сайт за онлайн флаш игри?

Ей това е много як гейм сайт: tiguandesign.com/demos/Gameleon/arcade/ - то е списание, но е перфе и за другите случаи - само за флаш игри. ;)

Иначе виж този линк: wpthemestop.com/blog/10/top-5-free-wordpress-flash-arcade-games-themes/- тук дори са ти ги селектирали. :)

Благодаря ти много , Blinky сега ги видях за малко , утре ще ги прегледам обстойно..да видим дали ще мога да се справя ,че съм нов и почти нищо незнам в тази сфера.

Поздрави!
 
Re: От: Re: От: Каква платформа да сложа за сайт за онлайн флаш игри?

Благодаря ти много , Blinky сега ги видях за малко , утре ще ги прегледам обстойно..да видим дали ще мога да се справя ,че съм нов и почти нищо незнам в тази сфера.

Поздрави!

Дано съм ти помогнал. Кажи после какво си сложил и как е? :) Успехи и питай ако има нещо. ;)
 
От: Каква платформа да сложа за сайт за онлайн флаш игри?

Пробвах всички теми... 2 от тях ми искат парола за .zip файла... другата ми изписва като я кача " The active theme is broken. Reverting to the default theme. "

Както и да е една стана -> Triqui Black Arcade theme , сега ще я пробвам :p
 
От: Каква платформа да сложа за сайт за онлайн флаш игри?

Пробвах да инсталирам този скрипт от speckygeek , но не се справих... както и да е , просто ми беше интересно.. но явно е малко по-сложно.
 

Горе