Каква система да ползвам при продажби в интернет

Здравейте,

Накратко. ПейПал ми лимитираха акунта, и то не толкова, че съм направил нещо нередно, ами пуснах 2 тегления в един ден за големи суми и им се видя някак си съмнително. На мен пък курсът на долара в началото на тази седмица ми се видя добър и така.
Сега си търся система, където га мога да продавам на клиентите си.
Гледах 2checkout, обаче от нея хората масово ревът в последните години, и не съм сигурен дали си струва.
За други системи не се сещам.
Мога дори и Fiverr да ползвам, обаче там ми се струва, че също задържат парите по 90 дни или нещо такова, и това ми се струва дразнещо.

Единственото ми изискване е да мога да приемам всякакъв вид плащания, най - вече с Дебитни/Кредитни карти и ПейПал.
И другото да няма прекалено високи комисионни.

Някои да сподели позитивен личен опит и идей?

Благодаря предварително.
 
От: Каква система да ползвам при продажби в интернет

Аз,получих цена от .paymentsense £9.95 на месец, 1% кредитни, 0.25% debitni. Получаване н превода до 3 работни дни.
Днес подписах контракта, тествах системата. Не съм сигурна обаче дали работят с клиенти извън ук.
Преглеждала съм и worldpay., . За тях съм почти 100%, че са международна компания.
Апропо, ако някой има опит с интеграция на WP - не е елекгронен магазин, моля да ме светне къде да видя някое видео или да разкаже.
Поздрави!
 
От: Каква система да ползвам при продажби в интернет

Това чудо £9.95 предполагам, че е 9,95 GBP.

Заради трудностите при приемане на плащания онлайн съществуват криптовалутите.
 

Горе