Каква цена да избера?

todorova_1

New Member
Здравейте! За пореден път се нуждая от помощ! Предлага ми се работа като Whiteboard video creator - Създател на анимирани видеа на бяла дъска (ако мога да преведа буквално). Занимавам се с това, но никога не е било срещу заплащане или за друг човек, по-скоро изработвам курсове за лично ползване. Та въпросът ми тук е, каква цена мога да предложа, като важни фактори от работата са:
- Клиентът ми, ми предоставя програмата за работа (софтуерът с който ще работя, е заплатен от него, поради лично ползване);
- Видеата ще са с продължителност 20/30 секунди, 4/5 минути, т.е. не толкова дълги;
- Той ми предоставя информацията за видеата, аз трябва да я преработя и да я направя на сценарии за това видео.
Надявам се да ми дадете някакъв съвет! Имайте предвид, че не съм професионалист, а самоук.
 
Можеш да разгледаш цените в fiver за тази услуга. Там естествено те предоставят софтуера , но това не би трябвало да е от голямо значение.

Виж времетраенето , какво включва и дай подобна оферта (може би една идея по ниска като цена).
 
Заплащането може да бъде на:
  1. Почасова тарифа.
  2. Дневна тарифа.
  3. Проект.
В началото сложете точни критерии, за да не се наложи да правиш множество корекции и да изгубиш много време без това да е заплатено.
Успех!
 
Можеш да разгледаш цените в fiver за тази услуга. Там естествено те предоставят софтуера , но това не би трябвало да е от голямо значение.

Виж времетраенето , какво включва и дай подобна оферта (може би една идея по ниска като цена).
Благодаря за насоките и съветите! Ще проверя и там!
 
Заплащането може да бъде на:
  1. Почасова тарифа.
  2. Дневна тарифа.
  3. Проект.
В началото сложете точни критерии, за да не се наложи да правиш множество корекции и да изгубиш много време без това да е заплатено.
Успех!
Благодаря за съвета! Ще ми бъде много полезно да го знам!
 

Горе