Какви други алтернативи имам освен коментиране в блогове

toretic

Member
Здравейте хора,
Имам английски сайт и съм го регистрирал до сега в 1000+ директории, използвам onlywire за да публикувам статиите си в социални мрежи. Сайта е на 2 месеца, имам редовно по 60+ посещения на ден вече седмица.
Дайте съвети какво да правя?
Опитвам с коментиране в блогове, до момента съм се регистрирал и т.н. в повече от 20 блога и всички са някви бъгнати, т.е. като публикувам коментара ми дава празна страница. Чудя се какви други алтернативи имам освен коментиране в блогове и дали бихте ми дали съвет за откриване на блогове в които да коментирам?

edit: Благодаря за промяната на заглавието, никога не съм бил добър в тази част, но също така щеше да е добре и да пишеш в темата...
 
Последно редактирано:
От: Какви други алтернативи имам освен коментиране в блогове

Между другото, има с пъти повече директории от 1000+ и милиони блогове.
Но ето ти упражнение и за следващ етап: Article directories.
:)

Не е лесно, знам. Успех
 
От: Какви други алтернативи имам освен коментиране в блогове

Плати за SEO оптимизация. Не винаги е скъпо и не е вярно, че никой не може да ти даде гаранции. Ако искаш ми пиши на ЛС, ще се разберем нещо, ако си сериозен.

Поздрав!
 
От: Какви други алтернативи имам освен коментиране в блогове

Между другото, има с пъти повече директории от 1000+ и милиони блогове.
Но ето ти упражнение и за следващ етап: Article directories.
:)

Не е лесно, знам. Успех

Запознат съм с article directories, но мисля, че те ще са ми по-полезни, след два месеца. Тогава ще имам възможност за публикуване на статии. Имам предвид финансово. За директориите, Сайта ми е на 2 месеца, Започнах регистрация преди 10~ дена, знам, че съм регистриран в повече от 1000 директории, незнам точна цифра, продължвам регистрациите, все още не съм регистрирал сайта в най-големите директории, топ 10 да ги наречем, защото искам първо да си осигуря повече съдържание и PR и с една дума да си осигуря листване. За блоговете, би ли ми помогнал за тях, как да открия такива. Просто съвет два, ако може, ще са ми супер полезни.

Плати за SEO оптимизация. Не винаги е скъпо и не е вярно, че никой не може да ти даде гаранции. Ако искаш ми пиши на ЛС, ще се разберем нещо, ако си сериозен.

Поздрав!

Здравей, целта на сайта ми на английски език е да се самонауча да оптимизирам сайтовете си сам, евентуално, ако имам финансова възможност бих се допитал до теб за консултация, но за момента не мога да те наемам с каквато и да е цел и гаранции. Благодаря за предложението, ще си го запиша :).
 
От: Какви други алтернативи имам освен коментиране в блогове

За блоговете, би ли ми помогнал за тях, как да открия такива. Просто съвет два, ако може, ще са ми супер полезни.
Най-лесния начин да откриеш такива е чрез търсачката на Г за блогове :) и да коментираш в намерените резултати. Това обаче е доста времеемка работа от която резултатите няма да са кой знае какви. Има и доста софтуери които вършат това нещо като най-добрия в тази област е scrapebox . Сам си намира блоговете по зададена от теб ключова дума използва проксита който отново сам си намира и тества , има възможност да върти думите в коментарите за да не става дубъл коментари .... абе с 1 дума може да прави всичко свързано с това , че и други работи зависи колко си научен да работиш с него. Като цяло нямам за цел да те надъхвам да си купуваш програмата защото :
1-во е blackhat техника това и не се знае дали няма да навредиш на сайта си чрез изсипване на хиляди коментари по блоговете
2-ро вече новите версии на WP излизат с nofollow атрибут за линковете в коментарите
Дано съм ти бил полезен :)
Поздрави
 
От: Какви други алтернативи имам освен коментиране в блогове

Наблегни на уникалното съдържание
Купи/размени няколко линка с подобно съдържание на твоето
Не прекалявай с изходящите линкове
Продължи със социалните мрежи
Направи страница на сайта ти във Фейсбук
Използвай Туитър и други микромрежи
За артикъл събмита ти казаха
Събмитът в директории нека си върви, но сменяй заглавието и описанието (нека има разнообразие)
 

Горе