Какви игри играете ? :D

От: Какви игри играете ? :D

Ако потърсиш, ще намериш дълга тема кой какво играе.
Гледам, че не си от вчера във форума, за да пускаш дублираща тема.
 
От: Какви игри играете ? :D

Не играя - игрите са губене на време.
 
От: Какви игри играете ? :D

Преди държах офи форума за България на симулатора Live For Speed към 5 години.
Сега рядко играя нещо изобщо..
 
От: Какви игри играете ? :D

Преди държах офи форума за България на симулатора Live For Speed към 5 години.
Сега рядко играя нещо изобщо..
Тази игра LFS като ученик и много я играех .. Много ме кефеше :))
А и мисля, че е хубаво човек да разтовари за малко с нещо по различно от работа :)
 
От: Какви игри играете ? :D

Не играя - игрите са губене на време.
Пак се престараваш в ролята си да бъдеш умен:)
Киснеш перманетно у форумъ и хейтиш новодошлите с ряпа.
Анотър фейл:)
 
От: Какви игри играете ? :D

Когато имам свободно време и искам да изпусна парата от напрежението - GTA UNDERGROUND, GTA VICE CITY ( аватара ми е от GTA screen-shot си направих от една мисия ), а иначе от стратегиите: Star Craft, Age of Empires. От 3D-екшъните: QUAKE предимно на мисиите, мрежите на DEATCH MACH са ми безинтересни, и военни симулатори - F16 Fighting Falcon, F-22 Raptor, и МиГ-29 Fullcrum.
 
От: Какви игри играете ? :D

Не играя - игрите са губене на време.

+1

Подкрепям на сто про.!
А и не сме деца да играем на игри... е някои.

Иначе преди най-вече стратегии и К. Страйк.
Спортните мразех.
 
От: От: Какви игри играете ? :D

+1

Подкрепям на сто про.!
А и не сме деца да играем на игри... е някои.

Иначе преди най-вече стратегии и К. Страйк.
Спортните мразех.

Е айде стига сега.. Не всеки играещ игра е дете нали?
Има и големи хора много зарибени, както и такива, който разпускат с това..
Не виждам нищо срам или лошо човек да разцъква нещо, за да се освободи от сивото ежедневие!


Поздрави,
 
От: Какви игри играете ? :D

Пак се престараваш в ролята си да бъдеш умен:)
Киснеш перманетно у форумъ и хейтиш новодошлите с ряпа.
Анотър фейл:)
Баце, кисна у форума, щото бачкам 12+ часа на ден и като ми писне преглеждам за няколко минути кой какво е написал - сиреч, разтоварвам се. Игрите за мен са простотия, нищо не ти дават и си губиш времето. Пак се опитваш да си оригинален, ма си просто оригиналъ от Капалъ чарши :wink:
 
От: От: Какви игри играете ? :D

Е айде стига сега.. Не всеки играещ игра е дете нали?
Има и големи хора много зарибени, както и такива, който разпускат с това..
Не виждам нищо срам или лошо човек да разцъква нещо, за да се освободи от сивото ежедневие!


Поздрави,
Разбира се, че има лошо - простотия е, безсмислица. Ма е по-лесно, отколкото да седнеш да прочетеш някоя книга, барем нещо ново ти влезе в главата или да отидеш и да направиш 10 обиколки на стадиончето до вас, хем да поразмърдаш малко морната трътка.
 
От: От: Какви игри играете ? :D

Разбира се, че има лошо - простотия е, безсмислица. Ма е по-лесно, отколкото да седнеш да прочетеш някоя книга, барем нещо ново ти влезе в главата или да отидеш и да направиш 10 обиколки на стадиончето до вас, хем да поразмърдаш малко морната трътка.

Човек ако прави само смислени неща, без никаква отмора и развлечения, ще се побърка :)
 
От: Какви игри играете ? :D

Ами честно да ти кажа, можеш да излезеш да се разходиш някъде. Извън големия град. Сипваш нафта, палиш колата и отиваш някъде с жената. Или да отидеш и 2 часа да блъскаш в залата, или да риташ с приятели. Можеш да правиш хиляди неща, които са правели хората преди да са измислени компютрите. Еб@хго, вися по над 10 ч. на компа всеки ден, остава и като си почивам пак да съм пред монитора, някак си не ми се струва нормално.
 

Горе