Какви специалисти са ми нужни за направата на система за Attraction marketing

ines_mtp

New Member
Здравейте, започвам бизнес б мрежовия маркетинг и бих искала екипа ми да има на разположение система за маркетинг за привличане , но аз не съм програмист и съм виждала само как изглежда тази система в завършен вид и се нуждая от помощта ви за да мога да опиша по точен начин какво искам и какви специалисти търся, какъв език на програмиране , както и бих искала да знам какво точно се крие зад тези портали , системи и как да я пригодя към това от което се нуждая. Какъв вид база данни да се изгради, в мои сървър ли да бъде или в съществуващ хостинг.
Ще съм ви благодарна за всякаква информация и съвети.
Бих искала да пусна и обява във секция Freelance но не знам как да я формулирам затова се обърнах първо към вас :wink:

Лек ден
 
От: Какви специалисти са ми нужни за направата на система за Attraction marketing

Така при зададен въпрос единствения верен отговор може да бъде само "42".

Сега дай сериозно - разбий задачките на под-задачки и да огтоваряме на тях като даваш примери! Иначе просто си губим времето...
 
От: Какви специалисти са ми нужни за направата на система за Attraction marketing

www sugarcrm com
www vtiger com/crm

Ако нещо не ти е ясно, особенно за SugarCRM, питай на лични съобщения. Ако ти трябва модул или отчет за SugarCRM - няма поблем.
 

Горе