Какво бихте ми предложили

peshko

New Member
Става въпрос за Българският каталог за прически. Според вас какво мога да направя за да го направя по-популярен, ако имате предложения да го развия, и как да го монетизирам? Нямам в предвид сео, а по-скоро за маркетинг. Питам ви защото освен Адсенс други идеи нямам.
 
Здравей
Нещо не ми допада дизайна на този сайт за прически. Виж оригиналния сайт от който са снимките какъв дизайн има само :)
За да популяризираш сайта ти трябва много време, много линкове и малко пари. Добави сайта в най-големите директории. Можеш и в някои малки Free Link Directory да го добавиш. Направи публикация в някой лайфстайл блог. Рекламирай 1 месец в AdWords пускай коментари в блог за фризьорство. След това сядай и чакай. Между другото дали Google брои копираните снимки за дублирано съдържание?
 
Здравей
Нещо не ми допада дизайна на този сайт за прически. Виж оригиналния сайт от който са снимките какъв дизайн има само :)
За да популяризираш сайта ти трябва много време, много линкове и малко пари. Добави сайта в най-големите директории. Можеш и в някои малки Free Link Directory да го добавиш. Направи публикация в някой лайфстайл блог. Рекламирай 1 месец в AdWords пускай коментари в блог за фризьорство. След това сядай и чакай. Между другото дали Google брои копираните снимки за дублирано съдържание?

За дизайн не искам да коментирам. Впрочем прическите са най-малко от 20 сайта, не знам за кой точно ми говориш.
Добавил съм го в по-известните директории, а тази която ми предложи не е ли само за англоезични сайтове? Може ли да ми предложиш конкретен лайфстайл блог или блог за фризьорство, защото аз търся, но не съм се натъквал на подходящи? Може да обмисля AdWords кампания, въпросът е дали ще ми се върнат парите. И не мисля, че Google брои копираните снимки за дублирано съдържание.
 
Последно редактирано:
Съгласен съм за дизайна, макар че в този си вид сайта пък е функционален... във всички български директории които намериш го регни, просто отвсякъде ти влизат посещения. За сайтове, където можеш да пишеш коментари, а и да вземаш идеи -> http://pricheski.start.bg/ Ако промениш дизайна обаче, мисля, че посещенията ти ще скочат, а ако направиш един солиден трафик, спокойно може да си намериш и рекламодател с фиксирана комисионна, вместо да чакаш някой да ти клика адсенса. Ако пък ти самия не разбираш много от пхп, виж има разни безплатни скриптове, някой твой приятел може да ти помогне да персонализирате някой, така че да пасне на твоя сайт :)
 

Горе