Какво бихте ми препоръчали, да си изкарвам поне 200-300 лева

Статус
Not open for further replies.
Re: Въпрос

plam4oo каза:
Здравейте, нов съм във бранша и ме интересува какво бихте ми препоръчали, да си изкарвам поне 200-300 лева на месец!

Добре дошъл!
На теб специално - първо да научиш поне html :lol:
После да си харесаш някоя аффилиейт програма от тука и да си направиш едно блогче/сайтче, да го оптимизираш и да се въоръжиш с търпение :)

И успех!
 
plam4oo ,
ако искаш да си изкараш 200-300 лв на месец, може да се пишеш хамалин някъде...Това ли искаш?
А aff's е повече очаквания, отколкото далавера.
В смисъл, надценява се. И нека ми простят колегите, не го препоръчвам.
 
Прочее, всеки има право също да зарибява - стига да се хващат рибки, нали? :wink:
 
Голяма преебавка е да се работи с афилиеит това може да го обясниш на всички които направиха продажби този месец

чудех се да те коментирам ли да не те ли коментирам ясно е че няма да си напълня мазето с билкови хапчета за да ми стане по голяма печалбата като ми дават 40 - 50 % комисиона (афилиеита направил продажбата взима повече отколкото прогрмата) а средно мога да увелича приходите $10 на продажба

препочитам някои друг да се грижи за продажбите, билинга, шипинга и къстъмър съпорта, а аз да си се занимавам с маркетинга... така човек има време за повече сайтове и повече ниши и за повече пари :)


Пробваи и виж как конвъртват хербалпродуктите и тогава говори :)
 
Re: Какво бихте ми препоръчали, да си изкарвам поне 200-300

plam4oo каза:
Здравейте, нов съм във бранша и ме интересува какво бихте ми препоръчали, да си изкарвам поне 200-300 лева на месец!
Лесни пари: Намираш си9 аффилиейт програма на някакъв дейтинг сайт, който плаща по $2-3 за безплатен мембършип в сайта им, влизаш в 3-4 адулт ирк канала, пишеш се SexyJenni18 и като ти се включи някой перверзник, заговаряте се и по някое време му казваш нещо от типа "I have some...let say...interesting pics of mine. Do you want to see them? Well just register at this website and search for my name." Даваш му реферал линка си, игнорваш и минаваш на следващия. Така можеш да правиш десетина долара на час минимум. Т.е на ден по $100 ако си яко упорит.
 
Re: Какво бихте ми препоръчали, да си изкарвам поне 200-300

Светослав Гърков каза:
plam4oo каза:
Здравейте, нов съм във бранша и ме интересува какво бихте ми препоръчали, да си изкарвам поне 200-300 лева на месец!
Лесни пари: Намираш си9 аффилиейт програма на някакъв дейтинг сайт, който плаща по $2-3 за безплатен мембършип в сайта им, влизаш в 3-4 адулт ирк канала, пишеш се SexyJenni18 и като ти се включи някой перверзник, заговаряте се и по някое време му казваш нещо от типа "I have some...let say...interesting pics of mine. Do you want to see them? Well just register at this website and search for my name." Даваш му реферал линка си, игнорваш и минаваш на следващия. Така можеш да правиш десетина долара на час минимум. Т.е на ден по $100 ако си яко упорит.
Я кажи някакъв :)
 
Всички от групата на FriendFinder...плащат по $1 за мембър.
Разтърси се из CJ - имаше някакви DirectDating : даваха по 7 лири за регистрация. Абе има много : потърси...
 
Новата религия.
Остава да й построим и храм :?
 
Абе общо зето в тоя бизнес съм от отдавна, но за ся не съм видял да има толкова лесни пари! За да зимаш толкова трябва да правиш инвестиция, което малко хора биха се доверили! Иначе ако изкарам 40 лева за месеца се радвам. Този бизнес не е направен за да се издържаш от него, а да припечелваш и по някой друг лев отгоре!
 
Напротив! С този бизнес не само се издържаш,но и правиш много повече пари, отколкото ако си на нормална работа./ Всичко си зависи от теб обаче.
 
Re:

CrAzY-MaST каза:
alto69 каза:
http://affiliatefunnel.com/?rid=8983

off:
такива постове ме дразнят много :evil:
можеше да напишеш за какво става въпрос, а не само да спамиш с твоя реф линк !
Бате, явно това е за него маркетинг.
Абе, alto69, пич а се научи на адекватно държание във форумите. Тук създаваме среда от webmaster-и, помагащи си по между си. Терикати не си търсиме.

Не ми е приятно да участвам в такива постове, но да си знаеш. :wink:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе