Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Гледал си филма "Телепорт" по БТВ а ? :D
 
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Шях да отскоча до холивиуд и лично да претрепя виновния за създаването на тази пълна тьпотия Телепорт. Унищожих безвьзвратно 2 часа живот...
 
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

О, щях да се телепортирам до морето и обратно всяко лято, за да не ми се налага да пътувам по 6 часа натам и обратно. Също така всяка зима щях да се телепортирам на някое място, където има море и е поне 40 градуса на сянка.
 
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Бих обиколил света, целият, но не и да раздавам правосъдие, за това телепортация само не е достатъчна :)
 
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Бих отскочил до една банка набързо :D Остналото е история... :D :D
 
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Щях да отида на психиатър и да започна спешно лечение :lol:
 
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Какво е първото нещо което би направил ако можеше да се телепортираш ?
Ако си харесал филма задължително трябва да прегледаш книгата. Тя е много по-добра от него.
Телепорт от Стивън Гулд
 
  • Like
Реакции: Alf
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Мерси за линка към книгата, филма го гледах Арена Запад май беше 2008-ма, бях по случайност по столицата :)
 
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Ще мина през трезора на някоя швейцарска банка, че и без това ми е на път и директно отивам първо на Олд Трафорд да гледам Манчестър Юнайтед, а след това и на Сантиаго Бернабеу. От там насетне...Тунис, Алжир, Мароко пазете се, идвааам! :)
 
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

кои от филмите аз съм гледал машината на времето доста добър филм въпреки фантастиката му


http://ynikalno.free.bg/ наи смешните вицове преведени на три езика

Какъвто е сайтът, такъв и домейнът, такава и рекламата...
Не мислиш ли, че репутацията ти е показателна за нещо, което е добре да промениш?
 
От: От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

бих се върнал 2000 години назад за да видя египетският народ
ти май не хвана идеята, а? :) нищо, поне гладам, че си хванал банна. :)

аз бих се е*авал с хората, поне с тези дето си го просят. и филмът не беше нещо особедно. поредата холивудска продукция, от тези, където ги вадят на конвейр последно време.пъва се всякаква простотия, за да има пазара. а качеството страда много от това и си личи. после защо им Доткома има бизнес, защото не си струват парите бе янки. :)
 
Последно редактирано:
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

И аз съм съгласен, че филмът не е кой знае какво, но книгата много ми хареса. Всъщност действието във филма се развива след събитията в книгата, но не пречи тя да се прочете и след като човек е гледал филмът. Не е проблем. Във филма няма спойлери, които да развалят удоволствието от книгата.
 
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Ще телепортирам един по един всички български политици в залив с акули, ама ще ги пускам от толкова високо, че докато стигнат водата, да остава само мезе за акулите.
 
От: От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Ще телепортирам един по един всички български политици в залив с акули, ама ще ги пускам от толкова високо, че докато стигнат водата, да остава само мезе за акулите.

Това е добра идея, но ще е по-интересно да сложим камери на някой безлюден остров и да ги оставим като Survival нещо и да пуснем стрийм онлайн за българите да им гледат сеира :D :D
 
От: От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Това е добра идея, но ще е по-интересно да сложим камери на някой безлюден остров и да ги оставим като Survival

Тогава ще станем свидетели на най-голямата човешка подлост, способна да измисли само корумпиран политик.
 
От: Какво би направил ако можеше да се телепортираш?

Щях да се промъкна през нощта до леглата на Блинки и кулайс (поотделно де)... И да им прошепна на ушенце докат нанкат:
"Турете ако обичате изискване 18+ за членство във форума. Или белким една специална секция 18- дето келешлъка да си пуска темите."
 

Горе