Какво би станало с .ЕУ домейните ако няма ЕУ?

tanipo

Well-Known Member
Има ли изказвания в тая област? Имам един много хубав .ЕУ и се чудя дали да си купувам .КОМ или да си правя спокойно сайт на .ЕУ-то?
 
То като съкращение спокойно може да се замени с "Europa", вместо с "Europian Union". Иначе по темата, менажират се от някаква организация с идеална цел самите домейни, а не от ЕС, така че едва ли има причина да ги спира. И не на последно място, миналата година по това време имаше регистрирани над 3 милиона и половина такива домейна. Няма как просто така да изчезнат в небитието.
 
От: Какво би станало с .ЕУ домейните ако няма ЕУ?

Едно време имаше доймени co.yu :)
 
От: Какво би станало с .ЕУ домейните ако няма ЕУ?

Прави си сайта на ЕУ , не се притеснявай :)
 
От: Какво би станало с .ЕУ домейните ако няма ЕУ?

Задължително си вземи и .com ако е свободен, после ще съжаляваш ако проекта ти е сериозен и наистина ще има развитие ...
 
От: Какво би станало с .ЕУ домейните ако няма ЕУ?

Задължително си вземи и .com ако е свободен, после ще съжаляваш ако проекта ти е сериозен и наистина ще има развитие ...

Защо пък да съжалява ?
 
От: Какво би станало с .ЕУ домейните ако няма ЕУ?

Ако имаше ком нямаше да питам, то ясно, не съм фен на ЕУ но просто думата ми беше екзакт мач свободна там.
 
От: Какво би станало с .ЕУ домейните ако няма ЕУ?

Ако имаше ком нямаше да питам, то ясно, не съм фен на ЕУ но просто думата ми беше екзакт мач свободна там.

Доколкото прочетох се чудиш дали да е .ком, никъде не си споменал, че .ком е различен от .еу. Ако сайта е насочен за Европа - давай смело тогава ...
 
От: Какво би станало с .ЕУ домейните ако няма ЕУ?

Ми за цял свят е насочен, но това че е от Европа може да се обърне на плюс тъй като става въпрос за продуктов сайт за аксесоари най-общо казано и това, че са от Европа може да се използва в маркетинга...американците си падат по Европа. Fine european import from the medditranean and black sea region.
 

Горе