Какво ви е мнението за Румен Виста?

Само заради това още повече ме кефи Румен.
Като истински последовател на fake-чо си закупил всичките му курсове? Или? Черпиш ли знания от "Изворът на Белоногата"?

Даваш ли си сметка, че симпатизираш на човек, който е излъгал и измамил едно чудо невежи и необразовани хора? И преди да ми отговориш, че всеки си има глава на раменете и да се аргументираш, че хората сами са си виновни, отбелязвам следното. Повечето хора, които най-вероятно са закупили тези прословути курсове са около прага на бедност, търсейки поредната алтернатива да изкарат допълнителен лев към месечния бюджет. И тъй като времето ги притиска, защото работят минимум на едно или две места, няма да седнат да се ровят сами, а ще предпочетат готово ноу-хау, което да им спести време. Или такива, млади и зелени предприемачи, наивни, които са готови да инвестират в подобни курсове, за да започнат първия си бизнес. Да опитат, да видят, да се научат и да си извадят поуката.

Единственото истинско при fake-чо е това, че има брат. Да ти говори за морал, ценностна система, етика и прочие човек, който инвестира пари, за да демонстрира фалш и да зарибява невежи е пълен булшит. Цялата му стратегия се уповава на култовата фраза "Докато има балъци, ще има и тарикати.", ама нещо спря да работи в негова полза. А, това не е бизнес, нали се сещаш?

То в живота, в даден момент, всичко се връща. Както изкарваше пари на чужд гръб, сега тюбърчетата ще го налазят рязко, ще го съсипят, пък и те някой лев ще изкарат на негов гръб.

И ти ли искаш да си тарикат бизнесмен? Да правиш схеми, да лъжеш хората и да ти капят левчета?
 
Според мен този Svet M даде стойност във видеата си. Създаде приятна група с полезна информация за акции. Това с тези милиони не ми се вярва, но не ме и интересува, защото все пак не продава информация. Колкото до платени курсове на гурута без да са се доказали в дадена област си е точно за шарани на гола кука. На човек като него @E-Business бих платил за курс! Знанието е сила...
 
Като истински последовател на fake-чо си закупил всичките му курсове? Или? Черпиш ли знания от "Изворът на Белоногата"?
Аз съм в съвсем друга сфера :)
Харесва ми просто как говори за фондовата борса. Заради него се регнах в Еторо (не от реф. линка му). Набивам пари в съвсем различни компании от тези които той показва.
И да ако ги загубя си е мой проблем, не мисля да му държа сметка.

Въпрос с повишена трудност:
Записваш университет и не се реализираш по специалността. Рефънд?
Записваш Softuni или някакъв друг и пак не се реализираш... Рефънд?
Кой е виновен?
Курсовете са същата работа. Сега дали е стойностен курса му не знам и не ме интересува.
Глупаво е човек да вярва на всяка дума на когото и да било.
 
Повечето хора, които най-вероятно са закупили тези прословути курсове са около прага на бедност, търсейки поредната алтернатива да изкарат допълнителен лев към месечния бюджет.
Че то и билетчетата бяха на тоя хал и бяха по приоритет равен с храната за много българи.

Какво предлагаш да се случи с Румен? Да го хванат ченгетата, че продавал курсове? :D Ми утре ще се появи Митко и той ще им продава, а същите хора отново ще кълват.
 
Какво предлагаш да се случи с Румен? Да го хванат ченгетата, че продавал курсове? :D Ми утре ще се появи Митко и той ще им продава, а същите хора отново ще кълват.
На мен също ми е безразличен. Лъха си на самозванец от старта на всяко видео. Бе, все си мисля, че някой по агресивен, вързал се на простотиите му, ще го ошамари в даден момент. Смъртните заплати са too much, ама шамарчетата ще се раздават :D . В духа на "Родната полиция ни пази".
 
...

Хора слушайте какво говорят. По глупостите им се разбира какви са просто... Само заради това още повече ме кефи Румен.

ПС.

Една мишка излезе от дупката и всички подир нея. Стаден ефект.
Tъкмо се чудя с кой ник Руменчо се е регнал тука. Опитва да държи правоговор, ама тя простотийката си е отвътре и от време на време избива.

Още не ми е изтрил линка към тая тема тука. Или спи, или е тръгнал да си оправя увяхналата репутация чрез анонимни никове. Все пак бизнес моделът точно на шараните е проектиран, и като почнат да задават въпроси и идва проблем. Кредитът не чака, и трибуквените ще дадат апартамента и мега-далаверата с луксозният туризъм на някой друг "инвеститор".

Как е Румене, още ли си подбираш клиентите по туй да са пишман еколози, като по телевизията? Джипът му гори колкото 5 малолитражки, ама инак за отровните змии се закъхарил. Хората това двуличие го усещат от километри, то си е инстинктивно.
 
Хах, изтри линка към тая тема. Само тъй Румене, то почти не остана "инвеститор" който не разбра, че демагогстваш и триеш, ама успех пожелавам. Може пък да е останал някой неразбрал. 4 стотака се търкалят по калдъръма, само се навеждаш и береш!
 
Малко за Свет Мъ дето коментирате по-нагоре. Милионер би ли молил да му дадете 1 долар в пейтриън за съпорт че заплатата не му стигала?
Видеото съм го свалил, така че ако го изтрие, ще го реъплоудна някъде другаде.
 
"

Valer1​


New Member
Рег. преди 9 минути"

Давай Румене, размажи го тоя измамник с безплатните курсове!

Бях се закъхарил, че като изтриеш постовете и повече не те интересува. Радваме се, че четеш обратната връзка към тебе. Като не е в постовете под видеата ти - ще те размъкваме по форумите! Давай сега трий да те видя!
 
Хаха, не бе, не съм румен. За мего даже не искам да говоря, той е ясен на всички. Новия дето набира популярност е въпросния господин с крадената музика, даже има фб група дето надъхва хората кои акции да купуват. Ако отвориш това видео

, ще видиш, че съм му задал същия въпрос и акаунта, от който съм писал е на 5 години, т.е., това си ми е гугъл акаунта на телефона откакто съм с андроид ;)
 
Хаха, не бе, не съм румен. ...

, ще видиш, че съм му задал същия въпрос и акаунта, от който съм писал е на 5 години, т.е., това си ми е гугъл акаунта на телефона откакто съм с андроид ;)
Aз не видях акаунт valer1 под коментираното видео. Нищо де, Румен не Румен, дерзай на амбразурата с менте екологията, менте предприемачеството, пишман рентиерството, менте ... айде да не му коментирам курсовете защото не съм ги гледал.

И авторите на най-безумните тъпни си имат последователите. Някоя отровна змия подхвърляш ли си в двора дето играят децата, а навън вият немски овчарки и каракачанки? Постове триеш ли, като преди това обиждаш тия дето ти говорят човешки? За един приятел питам!
 
Е, добре де, не е valer1, valeri valeri пише, ама то е близко до акъла, като видиш същия въпрос
Все тая, дреме ми за кой ме мислиш, не мисля да се представям по форумите. Скучая в нас и се включвам в дискусии да хейтя :D
 
Е, добре де, не е valer1, valeri valeri пише
И той те е изтрил. Триенето на тубата така работи. Само ти си виждаш мнението, трябва да излезеш от акаунта си, и да провериш дали още се вижда.
 
И той те е изтрил. Триенето на тубата така работи. Само ти си виждаш мнението, трябва да излезеш от акаунта си, и да провериш дали още се вижда.
Не знаех, коментари в ютуб съм писал под 10 за няколко години :D От прочетеното до момента разбрах, че ютуб плаща най-много за клипове на тема финанси, затова тия кавали се натискат толкова. Дреме им, че ще набутат хората.
 
Малко за Свет Мъ дето коментирате по-нагоре. Милионер би ли молил да му дадете 1 долар в пейтриън за съпорт че заплатата не му стигала?
Видеото съм го свалил, така че ако го изтрие, ще го реъплоудна някъде другаде.
Дам, мразя когато съм прав.

Пише си сам на себе си, a английския му е един път - it's a offer to sell your YouTube channel
sc.png
 
Последно редактирано:
Дам, мразя когато съм прав.

Пише си сам на себе си, a английския му е един път - it's a offer to sell your YouTube channel
Виж файлът 20910

В никакъв случай не вземам страна, ама някъде прочетох, че няколко години този канал е бил демонетизиран. Предполагам тея пируети ги е правил точно в този период. Навремето имах сайт с 100 000 импресии дневно, баннат от адсенс, ако знаеш какви простотии съм правил с трафика само и само да изкарам нещо от такава посещаемост, не съм го правил за пари. Просто се пуках от яд, че има такъв трафик, а не мога да изкарам нищо от него. Възможно е и тук да става въпрос за нещо подобно....
 
В никакъв случай не вземам страна, ама някъде прочетох, че няколко години този канал е бил демонетизиран. Предполагам тея пируети ги е правил точно в този период. Навремето имах сайт с 100 000 импресии дневно, баннат от адсенс, ако знаеш какви простотии съм правил с трафика само и само да изкарам нещо от такава посещаемост, не съм го правил за пари. Просто се пуках от яд, че има такъв трафик, а не мога да изкарам нищо от него. Възможно е и тук да става въпрос за нещо подобно....

Aха, не за пари. Българският манталитет не минава пред такива като Гугъл. Като Руменчо с крадените видеа и се бил събудил една сутрин с изтрит акаунт от фейсбук, незнайно защо Колкото до Гугъл - фалшивите кликове, независимо дали генерирани от собственика на канала/сайта или от „доброжелател“/брат, жена, сестра/ не минават.
 
И той понасмърдява ама далече не е толкоз очевиден като Румен.
На няколко пъти ми светна булшит детектора докато гледах няколко видеа обаче остана някакво съмнение там...

Ще си проличи по някое време.
 
Aха, не за пари. Българският манталитет не минава пред такива като Гугъл. Като Руменчо с крадените видеа и се бил събудил една сутрин с изтрит акаунт от фейсбук, незнайно защо Колкото до Гугъл - фалшивите кликове, независимо дали генерирани от собственика на канала/сайта или от „доброжелател“/брат, жена, сестра/ не минават.
Ти първо се ориентирай къде се намираш, чак после обяснявай на тукашните потребители какво може и какво не може с адсенс. Тоя разговор за фалшивите кликове го водихме тук последно преди 10 години. Ама мерси все пак, че ни информира, че да не ни баннат адсенс акаунтите :D
 

Горе