Какво ви е мнението за новият us президент

От: Какво ви е мнението за новият us президент

президентите и прочие пионки нямат нищо общо с развитието на финансовите положения по света..
 
От: Какво ви е мнението за новият us президент

на мен ми е симпатичен ........одобрявам избора на американците :)
 
От: Re: Какво ви е мнението за новият us президент

аз по-скоро се радвам, че е от демократите

И аз така, историята показва че при кризи когато е демократ избраника, фондовите борси правят двоен ръст, това ще е добре за световен мащаб, че ако така продължава, догодина ще има много фалити и съкращения в БГ.
 
От: От: Какво ви е мнението за новият us президент

При Америка нещата не седят точно така
при тях в най-голяма степен седят точно така нещата :)
Там са най-големите пионки.

Замисли се - президента се избира за някокло години и след това вече не е президент / то по принцип бивш президен няма, ама .../.
Дали този човек знае всички тайни на държавата и дали зависи нещо от него?
Едва ли ...
Там става въпрос за мултимилиардни интереси ...
 
От: Какво ви е мнението за новият us президент

А за цвета на кожата и какво му е бащиното име, невиждам в какъв смисъл го казвате или просто спама си ви влече.
 
От: От: Какво ви е мнението за новият us президент

А за цвета на кожата и какво му е бащиното име, невиждам в какъв смисъл го казвате или просто спама си ви влече.
хахаха,
явно е заради спама.
Пожелавам ти да се ожениш за циганка тогава, щом това не е проблем за теб ...
 
От: Какво ви е мнението за новият us президент

Според мен ще повлияе положително на икономиката на целия свят
 
От: Какво ви е мнението за новият us президент

абе какви са тия расистки изказвания редовно във форума
само си намерете лека причина и си почва...
дали ше е американския президент или че Самито го обраха мангали и айдеее...
Хайл Волен!
 
От: Какво ви е мнението за новият us президент

Абе има значение цвета YouTube - Politics Of Race - USA
Разните ми познати там са ужасени - за пръв път си имат етнически вот и изборен туризъм с автобуси. Нямат идея как да реагират, ама е малко като ситуацията с тукашното мангал.

Само че нали са страната на равните възможности без дискриминация и т.н. за това не е политияески коректно да се говори. Просот го наблюдават.

Мнение - и двамата нямат грам идея какво да правят с икономиката YouTube - US Meltdown - USA . Социалист обаче по принцип е ужасен избор във времена на спад - те трябва да има какво да харчат, а после десни да трупат и пак и пак...
 
От: От: От: Какво ви е мнението за новият us президент

хахаха,
явно е заради спама.
Пожелавам ти да се ожениш за циганка тогава, щом това не е проблем за теб ...

Ти пак неразбра нищо, аз ти говоря че ни ми пука цвета на кожата на човека ако е способен да измъкне света от криза ти за сватба ми говориш, даже съм сигурен че си заглеждал по мургави девойки, но добре облечени без да предположиш, че може и да са циганки, тая не и знам името от Бай Брадър ако незнаеше би ли казал че е циганка, щом омая и псевдо скинара ми е ясно че всеки може да клекне, но се отделечихме от темата, ако е за заяждането давай :twisted:
 
От: Какво ви е мнението за новият us президент

crowdadmin съгласен съм че повечето черни са ограничени, но тука говориме за човек който има доста повече от нас в главата, тва е идеята няма значение бял, черен, нисък, висок, плешив, метъл, а какво имаш в шамандурата.
 
От: Какво ви е мнението за новият us президент

Според мен ще повлияе положително на икономиката на целия свят

Ти си единствения който отговори на въпроса ми, чак на втора страница. Иначе всеки се оплаква че форумът е пълен със спам, е как няяма да е. Даже мисля да има награда за спамер на годината, избора ще е труден
 
От: Какво ви е мнението за новият us президент

няма какво да се лъжеме - макар и цветнокож обама има добри идеи и макар и да не стои дори и грам зад управлението на самите капитали знам че действията на истинските лидери на света ще трябва поне малко да бъдат съобразени с неговите идеи и обещания

аз лично съм доволен
 
От: Какво ви е мнението за новият us президент

В сравнение с оня изкуфял дъртак и неговата заместничка, чиято непълнолетна щерка забременява от кой да е, Обама е много по-добрият избор а и мен лично много повече ме кефи. Евала, да му е честита победата!
 
От: От: Какво ви е мнението за новият us президент

crowdadmin съгласен съм че повечето черни са ограничени, но тука говориме за човек който има доста повече от нас в главата, тва е идеята няма значение бял, черен, нисък, висок, плешив, метъл, а какво имаш в шамандурата.
За мен значение особено няма (стига да не изкуфял морски пехотинец).
YouTube - Love

За избирателите му обаче има, което е по-важното.

Акъла ще го видим тепърва, Обама няма почти никакъв политически опит освен стотина дни в сената, никой не може на този етап да прецени. а и да не забравяме че си имат огромни щабове съветници и аналитици. Каквото ид а каже и направи, вече е мъдрено от доста глави.

YouTube - A Response to the "Pump" TV Ad
 

Горе