Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

а има ли значение за по бързото индексиране дали сайта ти е на платен хостинг или на безплатен, пуснах два на една и съща дата и полагам еднакви усилия - единия на платения е ПР3 и индексиран на доста места, другия ПР0 и индексиран само на две три, това не мога да си го обясня
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

Зависи от хостинга. Не дали е платен или не, а от неща като дали айпто на сървъра е чисто. Ако "съседите" ти са спамери ще си го отнесеш и ти.
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

единия е на Суперхостинг където са ми повечето сайтове, другия на 000webhost и естествено втория е бавноразвиващ се :)
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

единия е на Суперхостинг където са ми повечето сайтове, другия на 000webhost и естествено втория е бавноразвиващ се :)

000webhost са пълни със спам. И сървърите им са доста зле. Провери айпито дали не е блеклистнато.
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

тествах го на няколко места и излиза че не е, това е 31.170.160.85 и ако имате по надежден инструмен може да го пробвате и да споделите резултатите
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

pepo_999 Ако въпросният сайт на безплатния хостинг е български за потребители в българия естествено, че ще е по-зле от този на българския хост - все пак сървъра е в САЩ и ще се зарежда по-бавно тук в България, а гугъл го отчита това.
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

Хареса ми много поста, ще е от полза за новак като мен :) Благодаря за полезната информация!
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

Теди е напълно прав за g+ какъвто линк попадне там и след като по него се клика статията се изстрелва напред
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

доста добра информация особено за начинаещи като мен...
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

Изключителна статия! Евала - човека е споделил личния си опит и наистина полезни факти и съвети, а не просто копие на съветите на "всички" сео-гурута по форумите!
Респект към хора, които наистина искат да помагат!
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

Здравейте,

Благодаря за страхотната статия, която ще ми бъде от голяма полза!

Поздрави!
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

Как да си кача PR-a от 2 на 4? Сайта е http://pechalbata.com
От това, което знам....никога няма да успееш :) Google вече не ъпдейтва PR на страниците, за да обезкуражи black hat техниките. И преди някой да се заяде искам да обясня по-подробно. Google няма да ПОКАЗВА PR-a на обикновените потребители. Това не значи, че трябва да спрем линкбилдинга и всичко останало, както преди време плъзна мълвата че SEO-то е мъртво :)
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

още един полезен трик - направете си страница в plus.google.com , от там може да споделяте статии или продукти които да съдържат линкове към вашия сайт. Самите постове излизат доста напред в търсачката им :p
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

супер полезен пост. поздравления
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

Как правя аз сателит на безплатни платформи.????
 
От: Какво да и да не правим за начинаещи - Тествано!

Здравейте, поздравления на автора за изчерпателната тема, аз не разбирам почти нищо от SEO, но тази тема определено ще е едно от нещата, които ще взема предвид. В този ред на мисли, може ли да ми дадете и някой друг полезен линк към статия за SEO?
 

Горе