Какво да подаря?

Desisslava Dimitrova

Active Member
Искате да направите подарък на жена за рожден ден, годишнина, сватба и т.н.
Как избирате подарък, съобразен с повода?
 
Е няма универсално решение. Първо се съобразявам с човека и после с повода. За 20 годишнина е едно, за 60 годишнина е друго.
 
Няма жена, която да не обича цветя и парфюми. Ако има такава, то определено е сбъркана в главата. Живите саксийни цветя са ми любим подарък, защото не всеки може да уцели парфюмния нюанс, който харесвам. Цветно-цитрусовата категория харесвам, ако някой се интересува. ;)
 
Много зависи от повода и човека. Последните пъти купувам ваучери за магазини, които знам, че продават стоки които съответната дама харесва. Така може да си избере това което и трябва/иска. Този подарък важи страхотно и за мъже между другото.

Ако е много близка вече мога да купя нещо съобразено със интересите на самия човек.

Но в общия случай гледам да е ваучер, защото не винаги мога да позная.

Наскоро ми се наложи да ходя на имен ден на приятелката на мой приятел. Почти не я познавам, но нямаше как да откажа, настояха да присъствам. Питах го, не пожела да ми даде акъл, накрая взех един гифт кард за един от столичните молове, от тия които ги взимат почти във всеки магазин и се оправиха нещата. Все ще намери за какво да го похарчи.
 
Няма жена, която да не обича цветя и парфюми. Ако има такава, то определено е сбъркана в главата. Живите саксийни цветя са ми любим подарък, защото не всеки може да уцели парфюмния нюанс, който харесвам. Цветно-цитрусовата категория харесвам, ако някой се интересува. ;)
Сега вече ще знам как да те ухажвам
 
А защо трябва нрепременно да се подарява нещо, вашето присъствие не ели достатъчно?
 
Защо всеки подарява парфюми? Аз лично подарявам винаги неща които имат значение(цената не е от значение, може да е евтин или скъп). Жените се радват много повече на подарък когато има значение, от колкото на някакъв скъп парфюм.
Винаги може да измислиш нещо, което да има някакво значние във вашите отношения. Дори да не говорим за приятелка или жена, а за майка, баба, леля и т.н.

Относно подаръци на непознати, тогава както каза @kamentk, то по-добре някоя gift карта и това е. Но тогава няма значение, каквото и да подариш е просто за отбиване на номера.
 
Няма жена, която да не обича цветя и парфюми. Ако има такава, то определено е сбъркана в главата. Живите саксийни цветя са ми любим подарък, защото не всеки може да уцели парфюмния нюанс, който харесвам. Цветно-цитрусовата категория харесвам, ако някой се интересува. ;)
Страхотно изживяване е да се размина с някоя, която вони на тежък парфюм, а още по яко е ако е смесено с потни миризми.
 
Страхотно изживяване е да се размина с някоя, която вони на тежък парфюм, а още по яко е ако е смесено с потни миризми.
ти в какви асансьори се тръкаш из ората...:)
 
ти в какви асансьори се тръкаш из ората...:)
Най-много някакъв лек парфюм тип дезодорант. А като цяло не обичам козметика. Дори използвам правен сапун. Дори за бръснене не използвам пяна или паста.
 
Страхотно изживяване е да се размина с някоя, която вони на тежък парфюм, а още по яко е ако е смесено с потни миризми.
И аз мразя, когато някой ми вони на комбинация от пот и чесън. Това какво общо има с казаното от мен? :)
 
Най-много някакъв лек парфюм тип дезодорант. А като цяло не обичам козметика. Дори използвам правен сапун. Дори за бръснене не използвам пяна или паста.
Като внимаваш, че си пуснал тема заа професионален копирайтинг или тази тема не се брои?
 
Като внимаваш, че си пуснал тема заа професионален копирайтинг или тази тема не се брои?
Естествено, че не се брои. Не си ли забелязал, че вечер си пиша като форумец на ангро. Като ударя 1-2 бири :) Копирайта на този етап е умряла работа.
 
И аз мразя, когато някой ми вони на комбинация от пот и чесън. Това какво общо има с казаното от мен? :)
Май няма :)
 
Докъде бяхме стигнали, че се сетих ио за други теми, то кое по напред..:)
 
Ама трябва да го даваме полекичко, че колегата Cross няма да бяде толкова снисходителен ми се струва.
 
Добре... хмм
Да не се правя на интересен. Зависи от повода, зависи от жената...
 
Хайде, аз пак съм в трета глуха, то човек да не се намеси, подарявал съм и аз подаръци де:)
 

Горе