Какво да правим ако Facebook ни блокира домейна?

ivobg92

New Member
Здравейте!
Вече от около 2 месеца основният ми домейн, където ми е бизнеса, е блокиран от Facebook.

Facebook Debugger-а ми връща това съобение:
We can't review this website because the content doesn't meet our Community Standards.

При опит да публикувам пост във Фейсбук страницата:
You can't use this URL

This URL goes against our Community Standards on spam:
  • cs-bg.info
To protect people on Facebook from spam, we don't allow content that contains such URLs.

При опит за промотиране през Фейсбук страницата на основния URL:
We found 1 error
The content you are trying to share includes a link that has been blocked for being spammy or unsafe

Our Community Standards


We don't allow people to post certain URLs on Facebook.

This includes things like:

• Websites with spammy pop-ups
• Websites that pretend to be well-known brands
• Misleading websites
• URLs previously posted by suspicious accounts

Вече писах няколко пъти през debugger-a, че смятам, че взетото от системата им решение е грешка, но без резултат.
Какво мога да направя по въпроса, за да се премахне този филтър, който са ми сложили?
 
Какво си публикувал, че е блокиран за спам? По принцип фейса си блокира наред и дори да се махне блока си стоиш блокиран от алгоритъма, демек публикуваш и си стоиш с 0 рийч.

На мен лично ми блокираха един от акаунтите така дори без предупреждения, просто нулев рийч и те оставят да гниеш там някъде. Ако смяташ да работиш с фейсбук си приготви няколко домейна и акаунта.
 
Какво си публикувал, че е блокиран за спам? По принцип фейса си блокира наред и дори да се махне блока си стоиш блокиран от алгоритъма, демек публикуваш и си стоиш с 0 рийч.

На мен лично ми блокираха един от акаунтите така дори без предупреждения, просто нулев рийч и те оставят да гниеш там някъде. Ако смяташ да работиш с фейсбук си приготви няколко домейна и акаунта.
Споделях основно гейминг-related новини, които съм написал и качил в самия сайт. Според мен е блокиран, защото един или няколко човека са се наговорили да пускат сигнали и алгоритъма да е реагирал. Малко след блока правих редизайн и се надявах да пускам и платени реклами, за да вкарам повече хора, но щом и да го отблокират рекламите са прецакани, значи няма смисъл да се занимавам. Благодаря.
 
Споделях основно гейминг-related новини, които съм написал и качил в самия сайт. Според мен е блокиран, защото един или няколко човека са се наговорили да пускат сигнали и алгоритъма да е реагирал. Малко след блока правих редизайн и се надявах да пускам и платени реклами, за да вкарам повече хора, но щом и да го отблокират рекламите са прецакани, значи няма смисъл да се занимавам. Благодаря.
Определено има доста завистници там. За платените реклами обаче не мога да гарантирам, че ще са блокирани, има разлика между реклами и рийч на обикновени постове. Въпроса е, че те нямат съпорт и кой ще ти оправи домейна си нямам идея. Единия е organic reach, другия си е платен.
 
Определено има доста завистници там. За платените реклами обаче не мога да гарантирам, че ще са блокирани, има разлика между реклами и рийч на обикновени постове. Въпроса е, че те нямат съпорт и кой ще ти оправи домейна си нямам идея. Единия е organic reach, другия си е платен.
Така е. Бях намерил английски статии, един имаше същия проблем и показваше как да се свържем с поддръжката чрез development секцията, но те явно са се усетили и са махнали вече и тази възможност за контакт с тях.
 

Горе