Какво да правя с домейна ?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Намерих си един домейн на спортна тематика.. който от 2004 година.. но са го оставили да се дропне през 2018 година.. водело се някакъв уеб сайт официален..
ето какъв линк профил имаyes1.png
yes2.png
yes 4.png

чудя се дали да го възстановявам и дали ще захване някакъв трафик или да го пренасочвам към някой уеб сайт.. иначе прегледах достав от линковете са живи и са индексирани в гугъл.. това е само 1 страница има още доста сайтове с висок рейтинг и поне 90% са реални уеб сайтове които имат 100 К + трафик
 
как да няма смисъл.. по тая логика дето следваш няма смисъл от интернет щото всичко е марка.. все едно да не мога да си регистрирам arsenalfutbol.com..
Да, няма да можеш, и домейнът ще ти бъде взет от носителят на правата на ТМ. Защо си мислиш, че регистрацията те прави законен собственик?
 
тези сигурно не са чували за ТМ


gogle.bg
гоогле.бг
фацебоок.бг

безброй примери имам ;)
 
тези сигурно не са чували за ТМ


gogle.bg
гоогле.бг
фацебоок.бг

безброй примери имам ;)
Няма значение, какво ми споделяш. Всички тези хора влючително и ти правите нещо, което се нарича: Cybersquatting is registering, selling or using a domain name with the intent of profiting from the goodwill of someone else's trademark. It generally refers to the practice of buying up domain names that use the names of existing businesses with the intent to sell the names for a profit to those businesses.

Въпрос на време е да те “ударят”.
 

Горе