Какво да правя с моя блог?

Дискусията в 'Проблогинг - ProBlogging' стартирана от Convenix, Май 20, 2018.

Тагове:
  1. Convenix

Convenix Member

Рег.:
    Окт 17, 2016
    Съобщения:
    110
    Харесвания:
    13
    Точки:
    18
    Здравейте!

Имам един сайт (http://life-bg.eu), който не се занимавам с него и не съм го пипал от 1 година. Какво бихте ме посъветвали да направя? Домейна е на около 10 години.

Този сайт го купих от един колега, но така и не го ползвах. Според вас за какво мога да го ползвам?
    - Да пускам платени статии
    - Да го развия и да го рекламирам във ФБ
    - Да не се занимавам и да го продам на някой, който ще има желание и време да го развива?
    - ... друго?

Моля ви за най-добрия съвет!

Благодаря!

2. sixking

sixking Well-Known Member

Рег.:
    Март 9, 2013
    Съобщения:
    1,583
    Харесвания:
    68
    Точки:
    48
    Реалистично мнение - изтрий го! Домейна е доста смотан (тире, бг като дума, разширение eu, по никакъв начин не се свързва с нищо - живот в България или нещо подобно).
    Никакви показатели (поне при моите инструменти). Доста труд, ще трябва да хвърлиш, ако наистина искаш да го развиеш. Ама толкова много, че сякаш, ще е по-добре да започнеш на чисто.

Мечтателско мнение - ако искаш да си го запазиш и да си го развиеш, може, но трябва да се насочиш към някоя ниша. Домейна наистина ще ти е проблем, ако и нямаш време да се занимаваш с него (след като цяла година не си го погледнал), едва ли има голям смисъл да ти казвам, да се захващаш на ново.

Convenix харесва това.
  3. Convenix

Convenix Member

Рег.:
    Окт 17, 2016
    Съобщения:
    110
    Харесвания:
    13
    Точки:
    18
    Благодаря!

А иначе някой дали би искал да плаща за да му добавям статии в сайта? Или няма да имат ползи като си добавят статия в сайта ми.

4. CryptoInvest

CryptoInvest Active Member

Рег.:
    Ян 25, 2018
    Съобщения:
    317
    Харесвания:
    99
    Точки:
    28
    На пръв поглед сайта няма много трафик, дори бих казал до 5 посещения на ден (според статистиките които прегледах). В същото време в сайта има доста контент, ако е уникален страхотно, но ако е копиран от някъде би било доста кофти. Възможностите пред теб са няколко реално- да го изтриеш и да работиш по него. Ако решиш да работиш по него би трябвало да направиш доста добра оптимизация от към линкове. Също така трябва и да добавяш редовно контент. Споделянето в социалните медии също е важно. @sixking също е прав за домейна. Като цяло може да развиваш сайта, защото все пак има история, но трябва да добавяш редовно контент.
    Като за финал искам да кажа, че това е мое мнение и не ангажирам никого.
    Успех

Convenix харесва това.
  5. milsem

milsem Member

Рег.:
    Юли 22, 2011
    Съобщения:
    952
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Имаш ЛС!

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice