Какво е вашето мнение ? :)

Ми аз да ти кажа, дизайните които виждам, за мен са постни. Някак си едноизмерни и с прекалено много сиво.

Бих ти препоръчал да гледаш за вдъхновение от блогове на други дизайнери като 1stwebdesigner.com.

Успех!
 
Скучно е точната дума.
Влизаш - цъкваш на две места и излизаш. Нещо, което съм сигурен, че не желаеш от евентуален клиент.
Липсва форма за контакти, което значи, че трябва да ти копирам имейла (а във вида в който е написан в момента си доста примамлива цел за спамерите), да го пейстна в мейл клиента/браузера и едва тогава (ако все още помня) да отправя запитване.
На контактната страница, точката след Кацаров и I, някак си ми бръкна в здравето и затворих страницата ;/

Пореден безплатен съвет:
1. Купи си един домейн, струват 2 кутии цигари парчето
2. Или си купи хостинг, или намери безплатен такъв и си сложи нещо което ще ти свърши работа, като wordpress на пример. Има доста безплатни портфолио теми, както и превъзходни платени.
3. Блъсни му малко линкове.

Е едва тогава искай рецензия.
Пак съм прекалено критичен, ама и да се сърдиш - това си е моето мнение. Мнение както на колега, така и като на евентуален клиент.
 
От: Re: Какво е вашето мнение ? :)

Скучно е точната дума.
Влизаш - цъкваш на две места и излизаш. Нещо, което съм сигурен, че не желаеш от евентуален клиент.
Липсва форма за контакти, което значи, че трябва да ти копирам имейла (а във вида в който е написан в момента си доста примамлива цел за спамерите), да го пейстна в мейл клиента/браузера и едва тогава (ако все още помня) да отправя запитване.
На контактната страница, точката след Кацаров и I, някак си ми бръкна в здравето и затворих страницата ;/

Имам и http://katsarov.deviantart.com , но хората обикновено се свързват с мен чрез блога ми, а там ще сложа контактна форма :) Мерси за мненията.
 
От: Какво е вашето мнение ? :)

Като за човек на тая възраст не е зле, ама за ловене на клиенти още не става.
То в днешно време си има конкуренция в тоя бранш и ще трябва да се понапънеш :)

Гледай големите какво и как правят и попивай - има много интересни работи.
 
От: Какво е вашето мнение ? :)

Като за човек на тая възраст не е зле, ама за ловене на клиенти още не става.
То в днешно време си има конкуренция в тоя бранш и ще трябва да се понапънеш :)

Гледай големите какво и как правят и попивай - има много интересни работи.

Мерси още веднъж за мненията. Ще поогледам сайта който дадохте и ще послушам съветите Ви :)
 
От: Какво е вашето мнение ? :)

Хич не е добър тоя девиантски темплейт. Има сума ти фрий темплейти. Питай и ще ти се дадат идеи.

Ако нямаш пари за хостинг, помоли и вероятно ще ти се даде безплатен. Има много собственици на хостинг бизнеси тука - все някой ще ти задели едно акаунтче, най-малкото с ПР-цел.

"I design from 3 years ago ."
Това е леко неправилно. Ако държиш точно на тия думи, трябва да е нещо като "I've been designing for 3 years."
Слагай точките където им е мястото - интервал пред тях не трябва да има.

Мейлът ти отстрани не е кликабъл, нито селектабъл. Може да си мислиш че е много тарикатско да го изплющиш като картинка, ама губиш клиенти на практика. Гмейл има добра антиспам защита - моят си седи ачик на сума ти места и за няколко години съм получил има-няма 15-20 мейла спам.

Като ти гледам работите, веднага е ясно че си се вдъхновявал от български и индийски дизайнери основно :) . Забрави за тях. Цели се високо. Ако държиш точно ПСД дизайни на сайтове да правиш, погледни http://themeforest.net/category/psd-templates, анализирай защо някои се продават повече от други, и си открадни ноу-хау... Изключително тежка ниша е.
 
От: Какво е вашето мнение ? :)

Хич не е добър тоя девиантски темплейт. Има сума ти фрий темплейти. Питай и ще ти се дадат идеи.

Ако нямаш пари за хостинг, помоли и вероятно ще ти се даде безплатен. Има много собственици на хостинг бизнеси тука - все някой ще ти задели едно акаунтче, най-малкото с ПР-цел.

"I design from 3 years ago ."
Това е леко неправилно. Ако държиш точно на тия думи, трябва да е нещо като "I've been designing for 3 years."
Слагай точките където им е мястото - интервал пред тях не трябва да има.

Мейлът ти отстрани не е кликабъл, нито селектабъл. Може да си мислиш че е много тарикатско да го изплющиш като картинка, ама губиш клиенти на практика. Гмейл има добра антиспам защита - моят си седи ачик на сума ти места и за няколко години съм получил има-няма 15-20 мейла спам.

Като ти гледам работите, веднага е ясно че си се вдъхновявал от български и индийски дизайнери основно :) . Забрави за тях. Цели се високо. Ако държиш точно ПСД дизайни на сайтове да правиш, погледни http://themeforest.net/category/psd-templates, анализирай защо някои се продават повече от други, и си открадни ноу-хау... Изключително тежка ниша е.

Ползвал съм themeforest ... мерси за градивната критика и честно казано до сега не съм имал клиенти от този сайт ... :)
 

Горе