Какво е продажбената фуния и как да постигнете измерих успех във вашия дигитален маркетинг!

webselo.com

Active Member
В това [безплатно]клипче ще научите какво е продажбената фуния като ще чуете практически неща от нашия опит в маркетинга, които могат да Ви помогнат да си направите добрата стратегия и да работите правилно, за да постигнете измерим успех и устойчиви продажби!


П.С. Извинете за тиковете :) Явно е така, когато си цял ден пред екрана. И не, няма да правя повторен запис специално заради тях :)))

Абонирайте се за още видеа в youtube.com/blagoevgradcity

Присъединете се и към фейсбук страницата ни: facebook.com/webselocom

С уважение,
Кико
 
Аз съм много горд с колегата, не се отказва, но това което чух от клипчето, реално погледнато е от темите в този форум, което е чел през годините. Аз се хващам на бас, че Кико ще ни надмине всички нас, след 10-на години. Успех братле и в същия дух:)
 
Уважаеми waldes, форумът е допринесъл за моето развитие, а все пак - най-важната книга са над 100-те прочетени книги по тия теми, над 15-те семинара и доста сертификати от рекламни обучения - включително и мастър клас такива. Надявам се с тези видеа да давам стойност. Ще се радвам и други да споделят обратна връзка.

Днес/утре ще напиша нещо задълбочено За Фейсбук и Адуърдс, пак ще го споделя.

Благодаря отново и хубава вечер.

С респект,
Кико
 

Горе