Какво значи да си простак

Статус
Not open for further replies.

Митака

New Member
Днеска получих нови честитки от Деянчо и най-накрая реших да ви зарадвам с две от тях:

Лично Съобщение 1
didi1op5.jpg


Лично Съобщение 2
didi2ce9.jpg


Наслаждавайте се на селянията. Всичко е по ЛС, да не се излага пред публиката си.

Наказанията са излишни, защото имам чувството, че някой ще оспами форума, ако се мисли за още по-засегнат.
 
AmebaBot каза:
Митак , защо не ми отговаряш на ЛС-тo :cry:
Хм... май нещо е станало с връзката онзи ден.

Както бях казал там, насочил съм домейна си към неймсървърите на хостинга, вместо да го трансфервам към компанията за хостинг.
 
Митака каза:
Всичко е по ЛС, да не се излага пред публиката си.
хаххаха абе смотаняко пратих ти
ги на ЛС щото не искам да
занимавам другите с наще комнфликти : ] хахаххаха грозен тъп хамстер такъв :D
хахахахахаха абе си много смотан хахахахаха :D :D
 
Абе аз кат гледам и двамата не сте от най-несмотаните и сте ебаси децата.като не се кефите един на друг въобще не си комуникирайте бе.
 
Щото е негодник. Бил съм простак аз, ама той първи започна да ме обижда! Аз нямах нищо против него, но по едно време просто ми писна, баси (оххх ще се опитам да не го наричам пак лайно) и значи то не бяха обиди то не беше чудо, трима човека да те обиждат постоянно от всички страни без да си им направил нищо, аз да не би да нямам чувства а? ебаси лайната мръсни сте вие

zzzapyr
Митака
Freak

баси гаднярите, ся тряя пак д си пускам успокояваща музика д с успокоявам хаха
 
споко бе Деяне нали ти си тук за да си лафиш с хората за които ти пука и да си разменяме идеи и съвети.значи мен така като някой ме ядосва,обижда или наранява по някакъв начин просто не му обръщам внимание и така го вбесявам повече ако и аз му отговарям.ти като ги обиждаш ги амбицираш и те да го правят.просто недей
 
Ще им еба майката не издържам вече! Колко беше хубаво преди да се домъкнат тука и си спомням с къв кеф влизах във форума и как се държахме приятелски един с друг а сега тия мухлювци как ме вбесяват.
Не се разправяйте с мен разбрахте ли ме бе педали малоумни!
 
Аз не обиждам , аз просто те критикувах , ти започна да се опъваш и обиждаш е аз да стоя като пън ли ?
Не съм виновен , че не търпиш и не приемаш критика , не съм виновен че си нежен , не съм виновен че се палиш без причина.
На мен изобщо не ми пука какво приказваш по мой адрес , камо ли да ме засяга . Ако при теб е обратното - потърси помощ от психолог или приятел , аз не съм виновен. Явно не си достатъчно дорасъл (на акъл или възраст) , щом се палиш от глупави спорове и се засягаш.
 
ZzZaPyr каза:
Аз не обиждам , аз просто те критикувах , ти започна да се опъваш и обиждаш е аз да стоя като пън ли ?
Не съм виновен , че не търпиш и не приемаш критика , не съм виновен че си нежен , не съм виновен че се палиш без причина.
На мен изобщо не ми пука какво приказваш по мой адрес , камо ли да ме засяга . Ако при теб е обратното - потърси помощ от психолог или приятел , аз не съм виновен. Явно не си достатъчно дорасъл (на акъл или възраст) , щом се палиш от глупави спорове и се засягаш.
Аре стига лъга много добре видях как ме обиди! Жалко че изтриха темата и не мога да ти покажа.
 
ми тогава значи проблема между вас е решен и е крайно време да надраснете глупостите и да престанете да се псувате.
 
georgimateev каза:
някои хора забравиха що е то достойнство
хахахаха какво с месиш п ти в нашия високоинтелектуален разговор : ]
ами какво да направя, доста грозно се получи, но когато постоянно обиждаш някой той търпи търпи ама в един момент прелива просто!
 
Denqne бате знаеш че съм от гоините админи затова ще те помоля да не се заяждаш с осаналите знам че това ти води трафик на сайтовете но определено не е най-добрата стратегия :!: Огледай и другите раздели на форума харесаи си някоя техника и я пробваи. И като не ти се занимава с дизаин ползваи темплеити....

Аз ако имах много линкове в подпсите в много форуми щях по съвсем друг начин да си ги използвам и да изкарам много повече от доларче на ден .......
 
Иксам и аз да кажа нещо :), та така Деянчо бате дай си лабаво малко, знаеш ли още колко неща ще видиш които не ти хресват, неискаш да са такива каквито са и така просто стискаш зъби, нали знаеш че хората отпускат и се базикат помежду си, за критиките съм съгласен трябва да ги приемаш с високо вдигната глава и да си взимаш поуки от тях, защото ако хората не те критикуват, а те лъжат и ти казват че си зъл генйй или..., ти няма да се развиваш. Най-големият учител е живота а ние сме част от него и затова още един път ти казвам не нервирай от това полза няма. Що се отнася до нас май наистина по някой път по-прекаляваме с ебавките ама не се сърди, тук съм съгласен с теб че като някои много те базика в даден момент изперкваш, затова ще ви помоля всички, и аз се включвам към всички да не прекаляваме много с ебавките към :) Диди :), но не и да спрем(превод"това беше бъзик:)"), нали все пак сме едно голямо семейство(деба разчувствах се :)), еми та таве е баткавци :) аре чао
 
coolice каза:
Denqne бате знаеш че съм от гоините админи затова ще те помоля да не се заяждаш с осаналите знам че това ти води трафик на сайтовете но определено не е най-добрата стратегия
Не си водя трафик към сайта, виж че дори не съм си сложил линк към сайта с чата.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе