Какво мислите за нашия омбудсман?

ReminD

Well-Known Member
Преди малко го слушах по НОВА ТВ относно монополистите и много ми хареса как се изказва, неутрално, много точно и ясно към всички въпроси.

www.novanews.bg/news/view/2013/02/1...rce=index&utm_medium=link&utm_campaign=accent


Мислех да пусна темата, още преди няколко месеца, като настояваше Дянков да изплаща парите на хората, ако са осъдили държавата, защото обясняваше, че ако някой спечели дело - ако в министерството "няма" пари - хората чакат понякога и с години за да им дадат пари, които съда е постановил, че трябва да бъдат върнати.
 
От: Какво мислите за нашия омбудсман?

Послушко, не го гледай какво говори, а какво е свършил, т.е. НИЩО.
 
От: Какво мислите за нашия омбудсман?

Послушко, не го гледай какво говори, а какво е свършил, т.е. НИЩО.

Абе вършил е неща, той държавата няма да ти я оправи, важното е да говори и да обяснява за проблеми, а пък аз съм чул на доста хора да е помогнал ако става за въпрос особено за жалби и осъждане на държавната институция.
 
От: Какво мислите за нашия омбудсман?

Прекалено пасивен,сякаш че го няма
 
От: Какво мислите за нашия омбудсман?

Запознал съм се с човека лично. Много добре обяснява за какво е неговата институция и има доста добър екип. Отворен е към хората. Относно това "реално" какво върши не мога да Ви кажа. Обаче да знаете, че той не е министерски съвет за да прави реформи. Единствено може да отстоява позиция.
 
От: Какво мислите за нашия омбудсман?

Виждал съм го наживо- семпли дрехи и много обикновено поведение. Обувките му са по-обикновени и от най-евтините. За съжаление обаче има и недобри неща около него. Има коментари около това за назначението на неговият син и професионалната му реализация.
 
От: Какво мислите за нашия омбудсман?

Какво да мислиме за него цял живот депутат 8 мандата като народен представител - Зет на Кимон Георгиев - целият архив на легионерите е в него и не го публикува а могат много интересни неща да се научат от него.
 

Горе