Какво мислите за оптимизацията на този сайт

От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

Хора, погледнете от коя година съществува този магазин. One man army умре, резберете го:). Гледам реването на микрото адсенс мастъри от съседната тема, Г няма как да си прецаква адвордс клиентите, заради подобни фрееланс оптимизатори:)
Бъдещето е в големите сайтове, залагам си главата на това, с качествен контент, без софтуери..такива бързи тарикатлъци умреха. Казвам го от личен опит - 2 МНС-та ми умреха и на мен и то с дебел клик УСА. Просто беше въпрос на време да разкарат плявата от адвордса. Повтарям, големи сайтове ще се правят, като с вътрешните страници ще се заиграва вече с адсенс фразите и ще се следи и на тях натуралния билдинг.

:D
Но дали ще има кой да те чуе?
Инерцията е голяма работа...

Отдавна е ясно, че този лайнарник, който гошо създаде, трябва той да го чисти. Пък фадромата като тръгне - кара наред, не пробира.
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

:D
Но дали ще има кой да те чуе?
Инерцията е голяма работа...

Отдавна е ясно, че този лайнарник, който гошо създаде, трябва той да го чисти. Пък фадромата като тръгне - кара наред, не пробира.
Не че нещо, ама ти не трябва ли си в момента на полето да береш камби за буркани:)
Днес купих на бабичката зарзават за туршия, че все си прави такива неща с години, то това си е вродено, деа:). Винаги ми е била интересна разликата във възприятията на съответните поколения за живота.
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

Тъмно бре! Не се видат камбите. ;(
(То и няма как, че камби не съм садил.)

Иначе днес си прибрах дините, че комшията се кани да рови за картофи. В смисъл да докара поредните цигани да ровят. Че който е работил при него - не повтаря повече.
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

Тъмно бре! Не се видат камбите. ;(
Еми, ти не виждаш камбите.
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

Братле не си изчел всичко нагледно обясних как и защо прави този трафик. :)

Уни прочел съм много добре и както би трябвало да си видял съм написал че мойте сайтове както и твоят който си показал изядоха дървото още миналата година но темата не съм я пуснал за това че някои са минали между капките а че сайта от СЕО гледна точка е против всички правила дето пише по форумите и книгите
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

Е добре тогава на кое се дължи?
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

Блеки темата не е за това колко трафик прави и на какво се дължи а че сайта е направен против всички знайни и незнайни правила и въпреки това прави трафик

Дори и да не беше автоматично генерираният контент в този сайт има достатъчно качено съдържание да прави поне по 3000 на ден - Идеята на темата е да обърнеме внимание на това че явно когато имаш голямо количество качествен контент вероятно нищо друго няма значение.
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

А защо решихте, че е кофти СЕО-то?!

Каквото и да напиша, каквото и книга да търся винаги ми излизат, челно те - явно авторитетния сайт си казва думата, дет викаш.
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

То СЕО-то не е кофти - то го нема ама като казвам го нема ич го нема

Дефакто целият сайт е абсолютно анти СЕО и за капак е гарниран с непозволена от Г технология за самогенериране на съдържание - и въпреки това работи
 
Re: От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

А защо решихте, че е кофти СЕО-то?!

Каквото и да напиша, каквото и книга да търся винаги ми излизат, челно те - явно авторитетния сайт си казва думата, дет викаш.

заради авто генерираните таговете белки, аз ако имах клиент със уаит дългосрочна стратегия щях да го посъветвам да ги махне ама те си знаят... но това е до време

един път преди години и офциалния сайт на бмв е улитал от г
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

Като им гледам трафика от три четири години не ги е ловило никаква гадина от зоопарка - явно както казах и по горе някои са по равни от другите
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

Това с автогенерираните тагове, не го знаех. Как става? Е като не е уайт, тогава тавариша Гуугъл, що не го е резнал?
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

Това с автогенерираните тагове, не го знаех. Как става? Е като не е уайт, тогава тавариша Гуугъл, що не го е резнал?

Не знам защо не го е резнал иначе таговете се генерират не много трудно не знам за готови системи да ли има плъгини ама аз при мен си ги правя с код, бях го споделя в една тема преди щото имаше желаещи да рискуват. :)

В общи линии взима рефера от търсачките това което е търсил потребителя и го вкарва в таблица с ключова дума търсенето и линк към търсачката на сайта.

Дали ще са с сео френдли урл. си зависи от човека който го прави. Гугъл естествено лудва зашото постоянно му се създават нови страници и те дига яко в класирането докато не те пореже. :)
 
От: Какво мислите за оптимизацията на този сайт

Първи ползващи тази техника мисля бяха топобявите не съм 100% сигурен, но мисля че още си бачкат с нея въпреки че бяха първите порязани. :)
 

Горе