Какво мислите за тоя сайт?

fiddy

New Member
Според мен е малко не сериозно. Но все пак. Мнения?

nagradata.com
 
Последно редактирано от модератор:
само се замисли наистина 2000 уникални ще ти дадът ли нещо което струва 500 лв или 25 стотинки на уникален веднъж на денонощие като xiligon от изитреидър си каза че дава по една стотинка на клик за адуърдс...

Незнам каква им е целта на тези мошеници можеби да натрупат линкове и после редиект 301 на афилиейт линковете към хома и след това редирект към комерсиален проект

ПП Абе тоя дето е негов сайта живее до дългия в дружба...
 
незнам батета това същото като праиз.ззл.орг и като дизаин 100%

онова вече не работи някои полуили си парите от него....
 
Последно редактирано от модератор:
Е можеш да забележиш разликата в модела за наградите не е за всеки докарал малко броика посетители брутлно голямата награда а за първо второ , до 5 място за за докараните посетители за месеца ваз ако ви устроива работите с него....

А наградите са такива защото ще си ги получите тои пича дето е негова играта влизаше тук....

За да получите от някои нещо първо тои трябва да е на печалба за да ви го даде като звучи прекланео хубаво за да е истина то вероятно е така
 
Всички са гепнали един котов скрипт и само леко го едитват като дизайн. По едно време мислех и аз да направя един сайт в който реално можеш да спечелиш избран домейн но след малък research като видях хората какво мислят за тази система се отказах.
 
аз смятам да пусна такъв сайт с награда бентлито на ГБ , но срещу 70 000 000 уникални клика (точки)
 
Всички са гепнали един котов скрипт и само леко го едитват като дизайн. По едно време мислех и аз да направя един сайт в който реално можеш да спечелиш избран домейн но след малък research като видях хората какво мислят за тази система се отказах.
Ако няйкой знае как е казва скрипта дами каже плс :)
 

Горе