Какво мислите за форума?

sparc

Active Member
Създадох един форум на обща тематика за нашето ежедневие. Все още няма мнения, във форума, но се надявам да се сдобие с членове. Използвал съм готов шаблон, а самия форум е SMF.
 
От: Какво мислите за форума?

Създадох един форум на обща тематика за нашето ежедневие. Все още няма мнения, във форума, но се надявам да се сдобие с членове. Използвал съм готов шаблон, а самия форум е SMF.
С този дребен шрифт не знам кой ще тръгне да чете и да пише.А за набирането на членове..в началото ще трябва ти да се погрижиш за това...малко интриги с няколко профила..спорове и тн.
 
От: Какво мислите за форума?

Харесва ми форума, идеята е супер, само че като че ли сивото като цвят на шрифта някак се губи на фона, поне аз по-трудничко бих чела за дълъг интервал от време. Успех с проекта:)
 
От: Какво мислите за форума?

На мен ми допада. Само добави малко цвят - нещо синичко би било добре.
 
От: Какво мислите за форума?

Използвал съм нюанси на сивото заради, тематиката сивото ежедневие на българина. Относно шрифта по направих няколко корекции. Колко е критичната маса от потребители за форум за да се пише редовно по темите. Благодаря на всички за мненията?
 
От: Какво мислите за форума?

Ами относителна работа- можеш 100 човека да имаш и 50 да пишат , може 800 да имаш и пак 50 да са активни.Веднъж тръгне ли с интересни теми и спорове,няма да се притесняваш .Трудното е в началото докато ги насъбереш.
 
От: Какво мислите за форума?

Ами относителна работа- можеш 100 човека да имаш и 50 да пишат , може 800 да имаш и пак 50 да са активни.Веднъж тръгне ли с интересни теми и спорове,няма да се притесняваш .Трудното е в началото докато ги насъбереш.
Форума е с обща тематика и по-трудно се намират потребители, които да пишат за това. Днес пуснах една отворена тема, и всеки може да пуска и пише в мненията без регистрация.
 
От: Какво мислите за форума?

Като видя такъв дизайн и веднага излизам. Смени го с нещо по добро, с тоя дизайн нищо не се разбира.
 
От: Какво мислите за форума?

Като видя такъв дизайн и веднага излизам. Смени го с нещо по добро, с тоя дизайн нищо не се разбира.
Ами били пояснил, какво е по добро според теб?
 
От: Какво мислите за форума?

Всяко едно нещо, различно от това. Не съм дизайнер, няма да мога да ти обясня, но като потребител дразни ужасно много, намери нещо по-добро, по WEB 2.0 ориентирано, тия "дизайни" са от 1999
 
От: Какво мислите за форума?

Всяко едно нещо, различно от това. Не съм дизайнер, няма да мога да ти обясня, но като потребител дразни ужасно много, намери нещо по-добро, по WEB 2.0 ориентирано, тия "дизайни" са от 1999
Аз също не съм дизайнер, но ми се струва, че като е по изчистено е по добре за потребителя, многото цветове натоварват потребителя. Благодаря все пак за мнението.
Бих се радвал и на други мнения от потребителите на форума
 
От: Какво мислите за форума?

Ще ъпна темата и искам да добавя едно предложение за хора, които обичат да пишат за политика, икономика, бизнес или въобще всичко свързано с нашето ежедневие. Предлагам рекламни площи в моя форум, от които всеки модератор може да печели. Например избирате да пускате теми за раздел политика, след всяко първо мнение от темите в политика ще се показва банер с ваша реклама, която ви носи пари. Рекламния банер може да е текстов или картинен, единственото, което трябва да предоставите е кода му. Разрешените в момента размери на банера са 468х60 или елемент с връзки 468х15. За предпочитане е да имате блог страница с тематиката на категорията, за която искате да пишете мнения. Очаквам да ми пишете при интерес!
 

Горе