Какво мислите за anketi.bg - български сайт за безплатни анкети ?

jinzo7

New Member
Преди време бях писал, че работя по сайт свързан с анкети. Това е сайтът - https://anketi.bg .

Все още е във алфа версия и може да има бъгове.

Също така идеята на този етап е да носи стойност на потребителя, а не пари на създателя.
Имам доста идеи как да го развия функционално, ако се популяризира, та засега целта е стойност единствено.

Бих се радвал да науча мнението ви.

Благодаря!
 
Не е зле, като SPA поведение. Не ми харесва анкетите как се показват - като някаква ранклиста - а трябва да има много на страница. Виж пример от големите.

19ceb79b9336627961f8495459b74d68.png


Тука много място остава незаето - задължително филтър дропдаун за популярност - днес, вчера, последната седмица, месец, година , всички времена...

single модела също трябва да му се вдъхне живот, много е сухо вмомента където са резултатите - трябва коментари да има задължително също.

Анкета по конкретна дата - това по-добре го остави само за тези дето са направили анкетата - безсмислено е. И чегари с фейсбуук групи - ЗА ИЛИ ПРОТИВ ПУТИН , ЗА НАТО или ПРОТИВ и т.н...

виж в бг сайта https://www.peticiq.com/browse.php?order_by=petition_created&page_number=1 нещо като функционалност да взаимстваш, доста и е удобен сайта като поведение и изчистен.


"https:// anketi. bg/anketi/79007c8b-06bd-4788-53b9-08da3973a41b" - махни и това uuid , и ползвай slug от title-а на модела ( името на анкетата ).


5b97c2bba06a711c58ce7be0dec9561c.png



Горе и самия content layout като че ли е навбара на случайни позиции - логото би трябвало да е над сайдбара , бутона създай е някъде по средата между логото и иконата за дарк моуд, а трябва да е в средата на layout-a примерно - явно е играл набързо flexbox-а. По добре ги направи един до друг ( логото до сайдбара ) , другите неща вдясно.
1603aabc646aacf140dd5e2d7708d11c.png


Тук се вижда още повече колко е криво сложен бутона спрямо динамичния контент.

Това сортиране в single анкета също е безмислено - може би да го оставиш за автора - там трябва с по-големи пиксели да се вижда победителя, не с тези малки 'пръчки'.

Примерно аз бих поиграл със single страницата, като анкетата и гласувалите са отляво- доста по-видими, огромни направо - и отдясно другите неща - колко са гласували, прегледа, и т.н....
 
Последно редактирано:
  • Акаунт се изисква само за създаване на анкети и гласуване
1652964551684.png
ТОВА КАКва му е целта?
 
Не е зле, като SPA поведение. Не ми харесва анкетите как се показват - като някаква ранклиста - а трябва да има много на страница. Виж пример от големите.

19ceb79b9336627961f8495459b74d68.png


Тука много място остава незаето - задължително филтър дропдаун за популярност - днес, вчера, последната седмица, месец, година , всички времена...

single модела също трябва да му се вдъхне живот, много е сухо вмомента където са резултатите - трябва коментари да има задължително също.

Анкета по конкретна дата - това по-добре го остави само за тези дето са направили анкетата - безсмислено е. И чегари с фейсбуук групи - ЗА ИЛИ ПРОТИВ ПУТИН , ЗА НАТО или ПРОТИВ и т.н...

виж в бг сайта https://www.peticiq.com/browse.php?order_by=petition_created&page_number=1 нещо като функционалност да взаимстваш, доста и е удобен сайта като поведение и изчистен.


"https:// anketi. bg/anketi/79007c8b-06bd-4788-53b9-08da3973a41b" - махни и това uuid , и ползвай slug от title-а на модела ( името на анкетата ).


5b97c2bba06a711c58ce7be0dec9561c.png



Горе и самия content layout като че ли е навбара на случайни позиции - логото би трябвало да е над сайдбара , бутона създай е някъде по средата между логото и иконата за дарк моуд, а трябва да е в средата на layout-a примерно - явно е играл набързо flexbox-а. По добре ги направи един до друг ( логото до сайдбара ) , другите неща вдясно.
1603aabc646aacf140dd5e2d7708d11c.png


Тук се вижда още повече колко е криво сложен бутона спрямо динамичния контент.

Това сортиране в single анкета също е безмислено - може би да го оставиш за автора - там трябва с по-големи пиксели да се вижда победителя, не с тези малки 'пръчки'.

Примерно аз бих поиграл със single страницата, като анкетата и гласувалите са отляво- доста по-видими, огромни направо - и отдясно другите неща - колко са гласували, прегледа, и т.н....
Благодаря за пълния отговор. През цялото време ми липсваше странично, експертно, но безпристрано мнение, така че ще взема под внимание написаното от теб и ще ти кажа какво мисля и защо някои неща са така, та да дадеш съвет спрямо това. Малко по-късно или утре ще е .
 
  • Акаунт се изисква само за създаване на анкети и гласуване
Виж файлът 24238
ТОВА КАКва му е целта?
Благодаря за въпроса.

Това са цветове, които реферират към опциите. Когато ги включваш, добавяш опции към таблицата, която е малко по-надолу.

Таблицата показва само опциите с цветове, защото всяка анкета може да има най-много 32 опции и би било много неудобно, ако таблицата съдържа над 32 реда.
 
Какъв може да е стимула на участниците в анкетите? А тези които правят анкетите как си гарантират каква аудитория получават? Трябва да се помисли за "примамки" и за двете страни.
 

Горе