Какво мислите за CJ.com?

Carnation

Member
Здравейте,
Признавам си, че съм нов тук и без никакъв опит в интернет бизнеса, но затова пък се случи така, че съм в преходен период и имам 2-3 месеца свободно време. Рекох си, че може да го запълня с нещо доходоносно :)
Регистрирах се към една affiliate програма на онлайн книжарница (имам блог на тема e-books, ъъъ... пиратски ;)), и се оказа, че те работят чрез този сайт: cj dot com (съжалявам, нямам 5 поста).
Като експерти в този бизнес, сигурно можете да ми кажете струва ли си да се захвана с него.
И още един въпрос - при регистрацията ми пратиха един формуляр, свързан с данъците , който трябва да попълня и изпратя.Случвало ли му се е на някой друг?
 
Погледна ли тук

Винаги има смисъл да се захванеш с неща, които ще ти донесат пари, тази програма ще ти донесе ако ТИ вложиш свободно време, търпение, сео и малко знания. Успех в он-лайн бизнеса.
 
Гарантират се, вероятно, че няма да ги цакаш...или вече те гепват с техните ръчички. Ако имаш нещо интересно, защо не го споделиш на www.ideas-portal.com ?
Можеш безплатно, можеш и за пари...ако някой реши, че си заслужава да купи инфото от тебе.
Как? - виж, прочети-има указания, препоръки, може да попиташ, ако има нещо неясно :idea:
 
stiflar, ти какво си?
момченце, момиченце, пиле или пате? :?: :roll: :wink:
 
OMFG?!>!?!>!?!>!?>>>@@?@>

Аве не си ли гледал едно време American Pie? Е, ако си, там имаше един нещастник.... И те така.
А ве ман съм ве.

Инфо - (stiflar не толерира рекламата, скрита зад отговора по темата, тя няма място тук, ако искате реклама - адуърдс)
 
Изтървал съм, за съжаление.
Американски баници не ям, има си чудни нашенски. не е шовинизъм, 'ма у дома никой не е бил там. Тюх-тюх-тюх! :roll: :D
 

Горе