Какво мислите за Data entry работа в интернет?

Lorenco

New Member
Наскоро попаднах на този сайт dataentryportal com
В него е представено как може да се запишеш като работник,извършващ работа от типа на "дата ентри" , който попълва бланки за който му се заплаща определена сума.Нещата изглеждат доста логични и се чудя дали да не пробвам.Вие как мислите.Дали това ще работи или е просто най-обикновен скам?Дали съм открил златна мина или съм просто още една заблудена душа който си мисли че има лесни пари от интернет ?
Благодаря предварително
 
Последно редактирано:
От: fasfaasafafssffsfsfsfs

дам...изглежда на скам
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за Data entry работа в интернет?

За да се регистрираш ти плащаш $57 (usd). Звучи несериозно хем да работиш, хем да плащаш. Все едно да отидеш да си търсиш работа и работодателят да каже - ще те взема на работа, но първо ми дай $57, за правото да работиш за мен...
 
От: Какво мислите за Data entry работа в интернет?

Може да е нещо като оформяне на документи или такива неща.. незнам българите сме много скептични към такива неща ,но знае ли човек в youtube има много клипчета на доволни от това нещо.Благодаря за отговорите на всички
 
От: Какво мислите за Data entry работа в интернет?

Повече ще спечелиш, ако "въвеждането на данни" го правиш за себе си. Например правиш един блог, слагаш му някаква реклама (AdSense, афилиейт) и започваш да "въвеждаш данни" (т.е. да пишеш някакви текстове). След това правиш още един блог, и т.н. (като не забравяш да се връщаш към всички досега направени блогове и да добавяш още "данни"). Също така добре би било да добавяш блоговете в разни директории (най-вече за RSS - така се получават дълбоки връзки).
 
Последно редактирано:

Горе