Какво мислите за webconnect.bg?

maxdwnmail

New Member
Какво мислите за webconnect.bg?
От google видях реклама и прегледах някакви клипчета. Добре ми се сториха, не съм ползвал услугите. Мисля, че са сравнително нови на пазара
 
От: Какво мислите за webconnect.bg?

Не съм виждал такъв панел досега, как се казва?

webconnect.bg/?page=gallery&img_id=1​
 
От: Какво мислите за webconnect.bg?

Много ме кефи сайта им като дизайн и не само. Но за пръв път ги чувам..
 
От: Какво мислите за webconnect.bg?

Какво мислите за webconnect.bg?

Мисля че трябва да се пазят от КЗП защото никъде не са публикували името на собственика, нито пощенския му адрес, а продават продукти :lol: .
Това го казвам в рамките на шегата, но като нищо онези от комисията могат да му/ти скочат.

П.П. Накъде върви тоя свят?
 
От: Какво мислите за webconnect.bg?

Какво мислите за webconnect.bg?
От google видях реклама и прегледах някакви клипчета. Добре ми се сториха, не съм ползвал услугите. Мисля, че са сравнително нови на пазара

Сайта им не работи в момента, следователно всичките им сървъри за паднали . Ако взимаш хостинг с такъв ъптайм , 1 лв за година стига.

Иначе, прекалиха с рекламата по форумите.
 
Последно редактирано:
От: От: Какво мислите за webconnect.bg?

Сайта им не работи в момента, следователно всичките им сървъри за паднали . Ако взимаш хостинг с такъв ъптайм , 1 лв за година стига.

Иначе, прекалиха с рекламата по форумите.

Здравейте !

Видях темата в google ( излиза доста напред като се напише webconnect ).

Искам да кажа, че сървърите не са ни падали! Не разбирам как може да изказвате твърдения за всички сървъри при положение, че незнаете с колко сървъра разполагаме. Причините,за да не се отвори даден сайт са много.

Относно uptime незнам как го изчислихте.
С хостинг не се занимаваме от вчера.
На същите сървъри се хостват големи сайтове, който правят много трафик и неможе да си позволим да паднат. За пример може да видите forum.offroad-bulgaria.com , htftp.domainbg.com. Може да сравните мрежите на сайтовете, ако ви е нужно доказателство.

Хостинг за масовите потребители предлагаме от скоро. Eдна от причините е ,че искаме да предложим уникални услуги на клиентите си. Затова и над 70% от софтуера, който използваме е написан от нас.

Относно това "Иначе, прекалиха с рекламата по форумите." наистина един наш приятел реши, че ще ни помогне, като пусне реклама по разни форуми. Реклама, която не се заплаща често се превръща в антиреклама.

Форума е място всеки да изкаже лично мнение, но много от мненията нямат обосновка. Човек, който не е използвал нашите сървъри неможе да има каквито и да е твърдения за тяхното състояние или uptime.

Дори ъптайма, който се дава за тези пари е много, но голямата конкуренция го изисква. Като се има в предвид, че домашен интернет струва средно 20-30лв. на месец.
 
От: Какво мислите за webconnect.bg?

абе тъкмо щях да се съглася с теб :)
и видях това
Сайтове: 2
Дисково пространство: 7GB
Месечен трафик: 70GB
FTP потребители: без лимит
E-mail домейни: 2
E-mail пренасочване: 20
Пощенски кутии: 60
Хоствани домейни: без лимит
Поддомейни: 20
Паркирани домейни: 11
SQL бази данни: 20
как хоствани домеини са без лимит като разрешавате 2 сайта отговарям си като об6то 1 основен и 1 адон + 11 паркирани това за мен не е без лимит ся ясно е че с mod_Rewrite може да си хоствам и 100 домейна при вас но реално погледнато така описанието е не вярно, ако греша моля поправете ме
 
От: Какво мислите за webconnect.bg?

"1 основен и 1 адон"

oтностно това предлагаме 2 основни

Под хоствани домейни се има в предвид на dns сървъра ни, че може да си хоствате домейни.
 
От: От: Какво мислите за webconnect.bg?

"1 основен и 1 адон"

oтностно това предлагаме 2 основни

Под хоствани домейни се има в предвид на dns сървъра ни, че може да си хоствате домейни.

Незнам дали бях напълно ясен. Пример:
Вие може да имате 2 различни vhosts със съвсем различни document roots (2 сайта)

към тези 2 vhosts може да насочите 11 домейна. На dns сървърите ни може да имате неограничен брой зони за разни ваши домейни.
 
От: От: От: Какво мислите за webconnect.bg?

Дори ъптайма, който се дава за тези пари е много, но голямата конкуренция го изисква. Като се има в предвид, че домашен интернет струва средно 20-30лв. на месец.

Не разбрах кое е много? Колко според Вас трябва да е ъптайма за тези пари? Ами вдигнете цените и предложете ка4ествена услуга!
 
От: Какво мислите за webconnect.bg?

Пробвах ги, с VPS. По-голям непрофесионализъм и мързел от страна на съпорта не съм виждал.
 
От: Какво мислите за webconnect.bg?

Ами като за начало, инсталираха ми сървъра, без подръжка на PHP & MySQL (нямам много опит с инсталирането на програми под Линукс). Учтиво се свързах със съпорта им който би следвало да е "24/7 поддръжка", но не е. Човека (единственият от съпорта) беше заминал някаде на почивка (събрание) или каквото и да е до колкото разбрах. Чаках, ден и нещо човека взе, че се върна. Видя какво съм го помолил и каза, че нещата ми ще бъдат инсталирани. Малко след това 30-40 минути получавам отговор от него, да си инсталирам PHP & MySQL-то сам защото бил много зает с други хора.

След като видях и това, просто оставих си VPS-то и не съм го подновявал. Това беше преди месец и нещо два, сега не знам как стоят нещата.
 
От: Какво мислите за webconnect.bg?

"Човека"?
Един ли е?!

Баси, накъде отива тая държава...
 
От: Какво мислите за webconnect.bg?

Здравейте,

Разгледах съобщенията от съпорта и досега такова нещо не съм видял.
Няма клиент, на който да му е отказан съпорт. Не знам как разбирате, колко човека предлагат съпорт.
Понеже не знаете аз ще ви кажа. Само за VPS в момента са 4 човека само за съпорт!
Имаме единствено 1 човек, който се е отказал от VPS и това е, защото искаше да си инсталира web server, mysql с панел на 128mb ram.
Препоръчахме му да опита с споделен хостинг, понеже ще му свърши повече работа.

Имаме 30 day money back garantee.

Едва ли някой ви е обяснявал кой е на почивка :)
И се съмнявам, въобще да сте си поръчали VPS, понеже всички клиенти, които имаме си използват VPS-ите.

Не смятам да навлизам в конфликти, но бях длъжен да се защитя.
Най-малкото замислете се , как може един човек да напише толкова много софтуер? ;)

Ако пък наистина е наша вината, съжаляваме !
Уверявам ви, че това не ни е практика.
Колкото и да сме заети се стараем клиента да е на първо място.
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за webconnect.bg?

.............................
 
Последно редактирано:
От: Какво мислите за webconnect.bg?

Здравейте на всички. От няколко месеца имам VPS от webconnect и мога да кажа, че момчетата си вършат много добре работата.
И аз както c0ca1n3_boy не съм много наясно със Linux, но с малко четене в интернет успях да си инсталирам сам PHP, MySQL и т.н., естествено да го прецакам 5-6 пъти, да си го преинсталирам сам и т.н., което е много голям плюс според мен. Преди около месец имаха някакъв проблем с контролния панел, а аз нали съм умен си бях изтрил VPS-а. Тогава се свързах с тях по e-mail и през ноща ми инсталираха VPS със всичко, което бях казал че искам. На 2-3 пъти ми се случваше да ми пращат backup на част от информацията, консултирах се с тях по skype по различни въпроси. До момента не съм изпробвал как се държи сървъра при по-голям трафик, но скоро и това ще стане и не мисля че ще има проблем. Все пак за тези пари услугата е перфектна според моето мнение, а повярвайте ми сменил съм доста хостинг компании в България.

Поздрави момчета и не обръщайте внимание на 15-16 годишни завиждащи деца!
 

Горе