Какво мислите ?

exP

Banned
http://yuuppie.com/ какво мислите най вече за дизайна ? Горе логото какво да се смени , за самия текст в него набързо го измислих Юпиии Все пак отива на името :) какво да се добави в логото какво да се махне ? Скоро ще сложа още някой функции на сайта още не е стартиран офицялно ще има още много функции
 
От: Какво мислите ?

Батка сайта е супер. Харесва ми
 
От: Какво мислите ?

Едвали все пак линковете са от други сървъри :) не са спряли останалите едвали и мен ще спрат :)
 
От: Какво мислите ?

след като си се логнал има опция да добавяш песни във плеърчето и се запазва там и като си пуснеш плъера вървът всички песни както и албумите можеш да чуеш всички песни с 1 кликане и също така всички песни на даден изпълнител


п.п имали хора който искат да помогнат в развиването ?
 
От: Какво мислите ?

Така добавих 2 модула за заявки както и коментарите , а и също добавих контакт форма но искам за нея да ви питам защо като ми прати емайл ми излиза с йероглифи :(

п.п КОГА ДА ПУСНА САЙТА ОФИЦЯЛНО СЕГА ИЛИ ДА ГО ПОНАПЪЛНЯ МАЛКО С ПЕСНИ ?
 
От: Какво мислите ?

Напълни го с поне 1000 песни, аз мога да ти кача добри песньовки срещу определено заплащане естествено :) Иначе като съвет - смени шрифта на хедъра...
 
От: Какво мислите ?

Аз мисля да сменя целия хедър

п.п точно сега нямам пари :) иначе бих се възползвал :)
 
От: Какво мислите ?

1 запитване песните и изпълнителите на кирилица ли да бъдат или на латиница ще е по добре все пак при търсенете може не всички да имат кирилица не мислители така ?
 
От: Какво мислите ?

Най - добре българските на кирилица, английските на латиница... или направо всичките на латиница, защото 80% от юзърите ще търсят първо на латиница!
 
От: Какво мислите ?

Ами за сега съм почнал на кирилица но се зачудих някой ако тръгне да търси песен ще пише първо на латиница и чак след това на кирилица ( ако има )

exP кажи ако искаш да ти направя един безплатен header :)

Ако успееш да направиш нещо тъмно и стилно да речем като това
http://yuuppie.com/banner/yup468x60.jpg :)
 
От: Какво мислите ?

Става спокойно не бързам за никъде :)
 

Горе