Какво му да му правя още ?

kokernur

New Member
Сложих му статии като хората, писах по оргинални и според мен интересни теми. Вижда се от Googl и от другите търсачки... и пак 100 до 150 постители в ден http://jfbzypi.tk/ ( сложих го стоя домейн да не се вижда ) искам просто съвет...
 
От: Какво му да му правя още ?

Е убаво бе! Тва си направил кат роботче, онова си направил, прочел си, опитал си се да направиш това което си прочел - оптимизации, линкове, статии, контент, ала-бала.... а не виде ли че е грозен !!
Някои хора от твърдее сео-зомбене пропускат най-важното, а имено - става ли за гледане изобщо тоя сайт.
 
Подравняването е трагично!!!! Поне 3 снимки са над текста и то само на заглавната страница... Не съм и ходила другаде, сори. Тези които не са върху текста са залепени за него - аз такова не чета, а съм от най-връщащите се случайни посетители на сайтове... >.>
 
От: Какво му да му правя още ?

Успя да ме задържиш около 432 милисекнди на сайта си... СЕО, МЕО и всякакви други тъпотии
са лишени от смисъл при условие, че потребителя затвори сайта в мига, в който се зареди и
види за какво тъпня става въпрос. Целият облик на сайта ти крещи - СПАААААММММММММММ

P.S. Помисли хубаво върху последното ми изречение...
 
От: Какво му да му правя още ?

+ на какъв език е?
Менютата и контактната форма (може би и още нещо) на Руски, статиите на Български...
 
От: От: Какво му да му правя още ?

Успя да ме задържиш около 432 милисекнди на сайта си... СЕО, МЕО и всякакви други тъпотии
са лишени от смисъл при условие, че потребителя затвори сайта в мига, в който се зареди и
види за какво тъпня става въпрос. Целият облик на сайта ти крещи - СПАААААММММММММММ

P.S. Помисли хубаво върху последното ми изречение...
Не е така, ако е излязъл с клик върху реклама е добре. :)
 

Горе