Какво направих с адсенсе лол за 1 седмица

ама доста хора ти се вързаха, а :)
иначе и аз го видях това в DP, там има някои големи риби (тоя не е от тях де). Обменят се доста полезни идеи така че не е лошо да го посещавате по-често ;)
 
$500 на седмица са нищо, пичове. Бъдете упорити и ще видите и ще се кефите, че някой ден сте си мислели, че трябва да си пълен изруд, че да ги вадите. А то с година труд се стига до там. Ама много труд, лишения и целенасоченост.
 
Мдам georgimateev е много прав а ако не става с един саит направето с няколко

@Gotovski това не беше готино ако имахме карма мод щяха да тия смъкнат много и вече нямаше да те взима почти никои на сериозно ....
 
ем админе има банове за тази работа. бтв от каде знаете че пак не сам аз от ДП форума ? отг ? ако искате ше покажа др статистика квото искате да видите че не лажа и че сам честен ( до некаде )
 
Gotovski каза:
ем админе има банове за тази работа. бтв от каде знаете че пак не сам аз от ДП форума ? отг ? ако искате ше покажа др статистика квото искате да видите че не лажа и че сам честен ( до некаде )

Ми знаем, че не си от онзи форум, защото сам си обади..
 
Gotovski каза:
ем админе има банове за тази работа. бтв от каде знаете че пак не сам аз от ДП форума ? отг ? ако искате ше покажа др статистика квото искате да видите че не лажа и че сам честен ( до некаде )

Нали съм ти казал тук не банваме за щяло и нешяло :) Просто ако приказваш празни приказки няма да те взимат насериозно...
 
Аз на всички обеснявам че не е важно колко изкарваш важното е като имаш проблем или въпрос да намериш отговор или ако ти можеш, да помогнеш и като видиш нещо полезно в нета да го добавиш. Така всички се развиваме и в даден момент ще почнем да изкарваме повече, а ти ще си уважаван мембър на това webmaster community


ПП с другият ник правиш много по добро впечатление :wink:
 
coolice каза:
Аз на всички обеснявам че не е важно колко изкарваш важното е като имаш проблем или въпрос да намериш отговор или ако ти можеш, да помогнеш и като видиш нещо полезно в нета да го добавиш. Така всички се развиваме и в даден момент ще почнем да изкарваме повече, а ти ще си уважаван мембър на това webmaster community


ПП с другият ник правиш много по добро впечатление :wink:

Абе аз обичам да казвам че е важно колко изкарваш :) Този ме провокира с тази картинка, въпреки че не исках да пиша нищо по въпроса за да не излезне че се заяждам.

Иначе Георги Матеев - ти ми ги давай като не са нищо! :)
 
Гледам човека предлага да ни научи как да си искарваме кинти като ние му пратиме мога да ви кажа че не бива да се вярва не тия картинки лесно се едитва кода сменям цифрите и правя снимка и хайде сега... Този според мене иска да вземе не от адсенсе а от нас иначе ако си вадеше толкова едвали щеше да разкрива тайната :)
 
tc
спокойно тайната никога няма да я разкрие...
още в началото когато влезнах в тоя форум той предлагаше някакви събмитвания и в замяна "даваше" домейн и хостинг. Аз разбира се се включих и си "получих" домейна.
Тогава аз нали го помолих да ми даде напътствия с какво да се занимавам и т.н. но нашия просто хич нейскаше( не че ми пука много) :)
Аз от тогава си знам, да не вярвам на нищо което казва и като видях темата си знаех че не е негов скрийна... ;)
 
ебаси майката докъде стигна света от нямне кво да прави, ако искаш мога да ти изкарам стистика на банковата си сметка, да видиш как Бате Бил е зад мен по доходи да те еба
 

Горе