Какво правите сега във форума или извън него

genchosam

Well-Known Member
Тази тема я отварям предимно за "нощните" птици на форума. Смята се ,че успешните хора си лягат в 22ч. А вие какво правите в момента?

Аз през деня съм на работа и предимно вечер съм тук. Точно сега не мога да заспя и чета из предприемач.
 
Хубава тема. Аз лично, ако нямам недовършена работа след 22:00-23:00 гледам да почивам, изразявайки се в гледаме на нещо на бекграунд, а реално се ровя в интернет и чета материали или в моята сфера и бизнес или в някоя друга, която представя също интерес за мен - космос, чат чат някой световен хайлайф, фитнес, автомобили.
 
Използвам АИ да ми генерира рисунки, пиша си история за първия ми път и се чудя дали пък това да не е комикса? Защото както казват по-новите поколения съм хайпнат, а моето поколение използваше думичката зарибен да издам комикс.
Направо все едно май ми е станало фикс идея да издам комикс.
Но АИ не се спрая добре с генерирането на свързани картинки. Справя се много добре с генерирането на отделни сцени, но не и със подреждането им.
Другото, което се чудя колко трябва да си кух за да регистрираш домейн, който не е нищо особено, но е имал история като форум, от този тип, който е вече изчезващ. Отгоре на всичкото този домейн не го поднових, защото макар че съм бил администратор там, като цяло нямам кой знае каква история. Аз не го подновявам, защото за човека, който е стартирал проекта е било нещо лично и негово си. И в следващия момент някакъв тъпак го регистрира и се опитва да го продава.
Това е на фона, че този тип форуми и въобще форумите са изчезващ вид.
Абе тъпак, вместо да го продаваш го подари, или поне се опитай да го направиш отново форум.
Аз не можах да намеря оригиналния собственик, щях да му го отстъпя.
И от известно време си харесах една думичка - "необосновано". Понеже не си падам по крайните определения. предполагам, че @nandibandi не разбира :)
 
Използвам АИ да ми генерира рисунки, пиша си история за първия ми път и се чудя дали пък това да не е комикса?

То всъщност не е лоша идея :D Наскоро гледах че Summer Memories е една от най-успешните японски игри. Та там протагонистът е малко момченце и общо взето става дума за първите му 50-100 пъти :D

Та пуснах си видеа в тубата да гледам за какво става дума и си викам бахти тъпнята, пък то 2/3 от контента му всъщност представлявал сцени от въпросните "пъти" :) , обаче тия части са цензурирани и трябваше да ги гледам в едни видео сайтове за възрастни...

Има много комерс и много пари в тия работи.
 
Има много комерс и много пари в тия работи.
Това са неща, който може да дойдат в последствие. Но не са търсени. Контра, отново ме разочароваш.
 
Забавлявам се с програми за създаване на логота
/нещото, което никога не ми омръзна е това 😃/ Генерирам си с Al, разни ретро картинки.
Следвам групи от Тайланд, понеже са много добри поне според мен...Мисля, че хората трябва да спрат вече да рисуват 🤔😄
 
АЙ е DEATH ощи преди да се е реализурвал, ПОРАДИ простата причина, че тоя гламар - ЧОВЕКОТ, преди да се изкаже, БЪРКА в подсъзнанието си, от което се УЧИ ЕВЕРИ ДЕЙ, даЛи от новините, дАли от цоцките мрежи, дали от "вчерашната новинка" и так далее, и коментирва изцяло на база (а и актуализирва бая бърже) актуалността в поведението, общоприетото, и не по-малко комуникира не на БГ или ЕНГ, а на база - актуалността, без грам история или мъдрост. А Вашто АЙАЙ е поредната набутвация за балъци, щото НИКОГАШ няя да може да има подсъзнание, а само една куца (макар и огромна) база данни, КОЯТО НЕ СЕ УЧИ от живота, а от Вестниците и пръстосмукачесвото на бедния фрииланSIR - ГАЩНИК!!!
И запомнете! - Всички хора комуникират ПЪРВО с подсъзнанието си, а всики АЙАЙ-та - първо с последните си txt ъпдейти ;)
 
И запомнете! - Всички хора комуникират ПЪРВО с подсъзнанието си, а всики АЙАЙ-та - първо с последните си txt ъпдейти ;)
Аз, ще ти кажа така. Съзнанието, може да бие подсъзнанието. А твоето е доста дийп. Но не чак толкова. :)
 
Kакво съзнание в TXT бе юнашка КуКуВиЦе???
А ПОНЕ МАЛКО НЕ ТЕ ЛИ Е ЕНЯ, ЧЕ 98% тук ти се присмиват и използват за неподражаемия палячо в стил "какъв идиОТ не трябва да бъдем, за да имаме 0.2% шанс за успех ИЗ форумните калибристични Общества ?
 
Kакво съзнание в TXT бе юнашка КуКуВиЦе???
А ПОНЕ МАЛКО НЕ ТЕ ЛИ Е ЕНЯ, ЧЕ 98% тук ти се присмиват и използват за неподражаемия палячо в стил "какъв идиОТ не трябва да бъдем, за да имаме 0.2% шанс за успех ИЗ форумните калибристични Общества ?
Да ти кажа, май се присмиват на теб.
 
Да ти кажа, май се присмиват на теб.

Кой съм аз??? И КОЙ СИ ТИ!!! БЕШЕ..
Нямаме никаква база за сравнение..
😂🤣😝
Но ми е ОК, че продължаваш (жъст за теорията) да филмираш участието си тук, овдека, СРЕД РАЗБИРАЧИТЕ, ооо ТИ ЗВЕЗДО МАКЕДОНСКА ЮНАШКА 😇
Айде лягай, за днес стига ти таз чикия 😝
 
Кой съм аз??? И КОЙ СИ ТИ!!! БЕШЕ..
Нямаме никаква база за сравнение..
😂🤣😝
Но ми е ОК, че продължаваш (жъст за теорията) да филмираш участието си тук, овдека, СРЕД РАЗБИРАЧИТЕ, ооо ТИ ЗВЕЗДО МАКЕДОНСКА ЮНАШКА 😇
Айде лягай, за днес стига ти таз чикия 😝
Ти вярно ли си толкова тъп, за колкото не съм те мислел?
 

Горе