Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

N.JELQZKOV

New Member
Новината е на 2 години, но аз току-що разбрах. Повечето от вас може също да не знаят. Всички сме чували за множеството глезотии, с които разполагат служителите на Google на работното си място. Преди 2 години от Google са взели решението да подпомогнат семейството на всеки техен служител след като той умре. Партньорите на починалите служители на Google ще получават чек на стойност 50% от годишната заплата на починалия в продължение на 10 години. Работата на служителя не е от значение, което означава, че дори обикновените чистачи ще се възползват от това нововъведение. Заплатите в Google хич не са ниски, като годишната заплата на един софтуерен инженер варира между $80-$250к. Източник: Forbes
 
От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Егати, мечтата ми е да съм умрял служител на гугъл :) ще си инсценирам смъртта на втория ден след като ме назначат.
 
От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Аз пък помня, че ще има плащат по 10 хиляди долара на месец. Това помня, че бяха направили преди няколко годни, но вече са минали 2 години, така че може да не помня добре.
 
От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Язе, пък да отивам да се кандидатирам за чистач тогава, иначе няма да ме вземат с това църно мислене моето, мат пръц ще ме изпъди веднага, пък ако чистя няма да му преча, само ще надниква в кухнята ква нова глупост са наумили :twisted:
 
От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Аз пък помня, че ще има плащат по 10 хиляди долара на месец. Това помня, че бяха направили преди няколко годни, но вече са минали 2 години, така че може да не помня добре.

Ами то си се връзва горе долу. При максимална годишна заплата 240 бона, 50% са 120, като разделим на 12 месеца се падат по 10 хиляди на месец. :)
 
От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Ами то си се връзва горе долу. При максимална годишна заплата 240 бона, 50% са 120, като разделим на 12 месеца се падат по 10 хиляди на месец. :)

Хах, да... Просто не ми се смяташе.
 
От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Добре е, че по този начин ще подпомагат семействата на починалите служители... Ама щеше да е добре близките им да не знаят тази подробност... :twisted: че не се знае знае ли се ...
 
От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Дано да дават парите, а не да е, като "The earnings on your account will be properly returned to the affected advertisers." :lol:
 
От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Това е "дискорминация"! А на назе дето им вадим парите що няма 50%? Язе сакам след като Гошо ми е утрепал несправедливо сайтовете да ми плащат по 50% от годишният приход в продължение на 10 години. Те така е справедливо. :mrgreen:
 
От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Бат Георги отваря багажника на тея дето се задушават. :lol:
 
От: От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

И аз , и аз така викам да правим стачка :clap:
Това е "дискорминация"! А на назе дето им вадим парите що няма 50%? Язе сакам след като Гошо ми е утрепал несправедливо сайтовете да ми плащат по 50% от годишният приход в продължение на 10 години. Те така е справедливо. :mrgreen:
 
От: От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Това е "дискорминация"! А на назе дето им вадим парите що няма 50%? Язе сакам след като Гошо ми е утрепал несправедливо сайтовете да ми плащат по 50% от годишният приход в продължение на 10 години. Те така е справедливо. :mrgreen:
За да даде на служителите си нали трябва да ги вземе от някъде :)
 
От: От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Да взема да взема до кога да взема, аз викам да почнем агитационна кампания отборно да надъхваме хората да ползват яху или бинг :D
За да даде на служителите си нали трябва да ги вземе от някъде :)
 
От: От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Споко... и часът на Гошко ще удари до някоя друга година...

Да взема да взема до кога да взема, аз викам да почнем агитационна кампания отборно да надъхваме хората да ползват яху или бинг :D
 
От: От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Да взема да взема до кога да взема, аз викам да почнем агитационна кампания отборно да надъхваме хората да ползват яху или бинг :D
Аз Бинг често си го ползвам, въпреки че трия всички кукита и всички файлове издаващи ме по някакъв начин когато търся информация, която не искам Гошо да я знае или пък да я свързва с мен просто ползвам друга търсачка, да не говорим, че и Tor все повече ми харесва ;)
 
От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Аз, в бинга и яху намирам много по-нормални резултати от колкото в гошо в момента. Да не говоря за денса му, примерно сърчвам за нещо и на втора страница виждам един резултат, като ида на трета пак същия го има като се върна на втора го няма, като отида на трета пак го няма, като отида на четвърта е там.

Ей това , ако не е най-великия алгоритъм тана :lol:
 
От: От: Какво се Случва със Служителите на Google след като умрат?

Аз Бинг често си го ползвам, въпреки че трия всички кукита и всички файлове издаващи ме по някакъв начин когато търся информация, която не искам Гошо да я знае или пък да я свързва с мен просто ползвам друга търсачка, да не говорим, че и Tor все повече ми харесва ;)


Tor и аз го харесва, но пък малко е бавно зареждането в началото. Което пък няма как да е по-бързо.
 

Горе