Какво се с случва с DirectHost

От: Какво се с случва с DirectHost

Абе защо като нямам трафик са пушка и точно в дните които очаквам нещо увяхват.. Явно нямам късмет...
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Махнете се от тия калпави смешници .. минете при coolice и забравете за хоста
 
От: От: Какво се с случва с DirectHost

Ставаш смешен вече.
С лизане доникъде не се стига.

Какво лижа? Ползвал съм ги и спираха по 50 пъти в седмицата истината е хибридните планове на coolice айде чупката
 
От: Какво се с случва с DirectHost

по 50 пъти в седмицата не са спирали ;)
 
От: Какво се с случва с DirectHost

по 50 пъти в седмицата не са спирали ;)
Казах го просто така :) Който използва coolice знае какво е да си при него освен, че имаш фулл съпорт не е нужно да ъпгрейдваш постоянно и т.н.
Преди сменях хоста през 1-2 месеца а от както преминах при coolicehost вече 4-ти месец нямам никакви проблеми ..
 
От: Какво се с случва с DirectHost

А кой е хоста на coolicehost ? Ако може някой на лично да ми го прати.Благодаря.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Сега като излиза гъмза на шефчето чувстваш ли се по-добре
 
Re: От: Какво се с случва с DirectHost

Отново има проблеми.

Аз пък не мога да си го обясня защо като е така, все още си го причинявате? Цената ли е толкова определяща за вашия бизнес или просто харесвате да ви е гадно? Метиш и това е. Не е като да вижеем във времена на монопол в хостинг услугите. :)

Има във форума представители на поне 20 хостинг фирми. Сори, но трудно мога да ти съчувствам и все пак ще ни отговориш ли защо още си с тях, като толкова често имаш проблеми? Ако е фри, не ми отговаряй. :)
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Ами имаше бонуси пуснаха безплатни акаунти от 1 гига и до сега ги тествам. По едно време бях решил да си прехвърля част от сайтовете но май добре че не го направих. Така че е фри и ти отговорих. :D
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Ами имаше бонуси пуснаха безплатни акаунти от 1 гига и до сега ги тествам. По едно време бях решил да си прехвърля част от сайтовете но май добре че не го направих. Така че е фри и ти отговорих. :D
То и платения им е същия боклук :D
 
Re: От: Какво се с случва с DirectHost

Ами имаше бонуси пуснаха безплатни акаунти от 1 гига и до сега ги тествам. По едно време бях решил да си прехвърля част от сайтовете но май добре че не го направих. Така че е фри и ти отговорих. :D

Супер. Казано по друг начин не ти се плаща за качествен хостинг за онлайн бизнеса ти, който ти носи пари и си готов да търпиш загуби. Нещо не схаващ. :)

Явно сайта, който държиш там е някой клиентски. :) :) :) Не се притеснявай като знам колко плащат тук за сайтове и реклама, и аз бих го държал там. :D
 
От: Re: От: Какво се с случва с DirectHost

Супер. Казано по друг начин не ти се плаща за качествен хостинг за онлайн бизнеса ти, който ти носи пари и си готов да търпиш загуби. Нещо не схаващ. :)

Явно сайта, който държиш там е някой клиентски. :) :) :) Не се притеснявай като знам колко плащат тук за сайтове и реклама, и аз бих го държал там. :D
Абе безплатен безплатен ама и платения им е същия .. нали ги ползвах като стане нещо никъде не можеш да ги намериш нито скайп, телефон, лайв чат. Накрая излизат и казват имахме проблеми целия екип работеше над отстраняване на проблема затова нямаше никой ..
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Не спорете, махайте се от там. Утре ми изтича хостинга, не го подновявам, днес ги смених. Качеството им е под всякаква критика.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Още преди 5 месеца го направих, след като усетих на къде отиват нещата.
 

Горе