Какво се с случва с DirectHost

Re: От: Какво се с случва с DirectHost

Не спорете, махайте се от там. Утре ми изтича хостинга, не го подновявам, днес ги смених. Качеството им е под всякаква критика.

Ама на хората им харесва да е така, тегаво. :) Поне с някакво такова впечатление оставам тук от някои потребители, ползващи услугите им. ;)

За тези, които искат да минат тънко или фри; Стегнете се хора....не бъдете смотани, моля ви. Бъдете успяващи, а не затъващи. Да спестиш от хостнг услуга, докато управляваш онлайн бизнес е все едно да си прережеш спирачките на автомобила, тръгвайки на път. Ако това не ви говори нещо, отидете на работа и там някой друг да взима тези толкова "иновативни" решения вместо вас. :)
 
От: Re: От: Какво се с случва с DirectHost

Супер. Казано по друг начин не ти се плаща за качествен хостинг за онлайн бизнеса ти, който ти носи пари и си готов да търпиш загуби. Нещо не схаващ. :)

Явно сайта, който държиш там е някой клиентски. :) :) :) Не се притеснявай като знам колко плащат тук за сайтове и реклама, и аз бих го държал там. :D

Сайта който държа там е сателитка не е клиентски. Плащам си за качествен хостинг за сайтовете.
 
Re: От: Re: От: Какво се с случва с DirectHost

Сайта който държа там е сателитка не е клиентски. Плащам си за качествен хостинг за сайтовете.

Да, за това говорехме. :) Явно не съм бил мнгоо далче от истината.

Грабете от нормалните хостинги, и ще видите, че качеството си има цена.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

"savetizasreshti.com
Страницата която се оптивате да отворите е спряна. Моля свържете се с администратора на сайта."

При някой друг да е така? Това е от днеска.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Моите нямат проблеми.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

И единият ми проект който е там е Ок. Няма как да ти върне такъв ерор. Домейна платен ли е? Нещо бутал ли си по настройките?
 
От: Какво се с случва с DirectHost

И единият ми проект който е там е Ок. Няма как да ти върне такъв ерор. Домейна платен ли е? Нещо бутал ли си по настройките?

Специално този savetizasreshti.com изтича на 02/11/2014.

имам и още един който изтича на 20.09.2014.

нищо не съм бутал по настройките.

Дал съм им auto renew от godаdy. Сега ще пробвам да ги подновя ръчно обаче - не знам дали обаче в това е причината.

Ето като пробвам и през filezila да се конектна:
Command: USER savetizasreshti.com
Response: 331 User savetizasreshti.com OK. Password required
Command: PASS **********
Response: 530 Login authentication failed
Error: Critical error
Error: Could not connect to server
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Не е това. Щом е при татетата няма да ти върне такъв ерър(на български). Най-добре драсни на хоста. От телефона съм и не мога да погледна сайта, за по-подробно инфо. Гугълни съобщението и ще ти излезе проблема.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Не е това. Щом е при татетата няма да ти върне такъв ерър(на български). Най-добре драсни на хоста. От телефона съм и не мога да погледна сайта, за по-подробно инфо. Гугълни съобщението и ще ти излезе проблема.

Писах им преди час - но още няма отговор (защо ли винаги петък след обяд трябва да се случват такива простотии). Дано да работят и в събота.

Като го гугълна ми излизат резултати с други сайтове, които имат същия проблем.
 
Re: От: Какво се с случва с DirectHost

Писах им преди час - но още няма отговор (защо ли винаги петък след обяд трябва да се случват такива простотии). Дано да работят и в събота.

Като го гугълна ми излизат резултати с други сайтове, които имат същия проблем.

Сайтът ти работи. ;) Но до кога? :)
 
От: Re: От: Какво се с случва с DirectHost

Сайтът ти работи. ;) Но до кога? :)

Да! Странното е че същата вечер след като писах в темата сайта си работеше пак. Писах им имейл да видим какво ще кажат утре.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

@lowriderzzz,
Странното е, че не споменавате за имейл изпратен автоматично от системата в който пише че сте надвишил разрешеното Ви дисково пространство и акаунта Ви е спрян, точно поради тази причина. Както и за втория имейл изпратен Ви от съпорта, в който пише, че акаунта Ви е пуснат отново и са Ви вдигнали лимита на дисковото пространство, за да не се случва отново.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

@lowriderzzz,
Странното е, че не споменавате за имейл изпратен автоматично от системата в който пише че сте надвишил разрешеното Ви дисково пространство и акаунта Ви е спрян, точно поради тази причина. Както и за втория имейл изпратен Ви от съпорта, в който пише, че акаунта Ви е пуснат отново и са Ви вдигнали лимита на дисковото пространство, за да не се случва отново.

Сега видях, че имейлът който сте ми пратили е попаднал в СПАМ директорията в пощата ми. Извинявам се ако предното ми съобщение е изглеждало грубо - не съм искал да звучи така.

В имейлът съм Ви попитал какво мога да направя, за да не се получава отново.

Поздрави.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

От два дена се опитвам да се свържа с directhost на телефон 0876 03 04 29 но "Вива ще предаде за обаждането ви" Идея как да се свържа с тях освен писма.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Отиди в църква и се помоли. С Господ ще се свържеш много по-бързо, отколкото с тях. Пък не се знае, после той може да даде "едно рамо" и да помогне DirectHost да благоволят да ти отговорят.
 
От: Какво се с случва с DirectHost

Вчера ми е изтекъл фрии хоста там. Bye bye directhost. Според мен трябва да ни дадат по още един план, за дето ги търпим, ама карай. Така или иначе с тази политика до 1 год няма да ги има.

Все пак успех с проекта. Много добре тръгнаха, но определено има какво да се желае, първо тярбва да оправят съпорта, че много куца...
 

Горе