Какво става със Суперхостинг

От: Само при мен ли Superhosting ...

И аз предположих, че има и проблем с международната свързаност, защото сървърът, който ми проверява сайтовете дали са онлайн е в САЩ и ми праща есемеси, че не работят, а същевременно аз си ги отварям без проблем от България.
 
От: Какво става със Суперхостинг

Суперхостинг са на хай-хай левъл. Създадоха ми работа, но пък положителните ми впечатления до сега от тях и супер готиното им отношение са фактор, който не може да бъде подкопан от нещо подобно.
 
От: Какво става със Суперхостинг

И аз съм доста доволен от тях, точно са и вобще - помагат винаги.
 
От: Какво става със Суперхостинг

А кво става с МЕГАТУРБОХОСТИНГ....от 47 години за пръв път ми спира за 7 секунди...при вас как е?? Не мога да повярвам, че се случва!!! Мисля, че изпадам в инфаркт, дано да решат проблема скоро
 
От: Какво става със Суперхостинг

Тъпане ти братовчед ли си на даласа или просто пунтьор?
 
От: Какво става със Суперхостинг

Аз също ползвам интернет доставчик взимащ международен нет от Еволинк и сривът при мен е продължил за не повече от час (вероятно по-малко). Забелязах го със закъснение, защото тогава съм спал. Имах малко бели за оправяне заради това прекъсване, но не е нещо фатално. Случват се такива нещо понякога. Всичко е добре когато свършва добре.
 
От: Какво става със Суперхостинг

Не съм го осетил аз туй сътресение, ама суперите са готини, и да има проблем ще го оправят бързо няма нужда да се притеснявате от това, че няколко часа не е онлайн сайта.
Случва се така, че е нормално, помните какво стана и с форума преди няколко дни, няма нещо дето да е перфектно. :)
 
От: От: Само при мен ли Superhosting ...

EDIT: Секунда забавяне и вечност излагане! :D

аз пък все си мислих :cry:,че ако избързам секунда ще е излагане пред женката у леглото:lol:

Тъпане ти братовчед ли си на даласа или просто пунтьор?

ти бръдчедите ми ги не барай кое пунтьор? От монтьор ли ми се види да иде!
 
От: Какво става със Суперхостинг

Не съм го осетил аз туй сътресение, ама суперите са готини, и да има проблем ще го оправят бързо няма нужда да се притеснявате от това, че няколко часа не е онлайн сайта.
Случва се така, че е нормално, помните какво стана и с форума преди няколко дни, няма нещо дето да е перфектно. :)
Не всичко в мрежата е сайтове. Има и други услуги, при които всяко сътресение се усеща.
 
От: От: Само при мен ли Superhosting ...

аз пък все си мислих :cry:,че ако избързам секунда ще е излагане пред женката у леглото:lol:



ти бръдчедите ми ги не барай кое пунтьор? От монтьор ли ми се види да иде!


Удари му 1 АКТА на Тъпана, че нещо иска да ти копира съдържанието и стайл-а...
 

Горе