Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

Като имат автономна система, кажи коя е, че аз на техниа сайт нещо не можах да я видя. И сайта им е на IP, което се анонсира от автономна система 8262, която е на Лирекс/Еволинк.
 
Ето един цитат от тук - http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-about-company.php
Интернет линията се осигурява от Еволинк АД - водеща българска телекомуникационна компания, която предоставя и поддържа широка гама от телекомуникационни услуги.

"Интернет линията" ми звучи като единствено число. Не виждам да се споменава автономна система или множество доставчици.
 
От: От: Re: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

Колега, незнам как можа да напишеш толкова много грешни неща само в няколко изречения :-D

Суперхостинг имат автономна система, дори са си го написали на сайта за тези които се чудят и не могат да познаят имат ли аджеба Суперхостинг автономна система. От друга страна ако нямаха автономна система, часта с услугите/сървърите с ип-тата от другите доставчици (респективно които изпозват техния интернет) щеше да остане незасегната, ако проблема е бил само при единия доставчик както се твърди

Колега току що изръси такава глупост, че сигурно ще ти трябва поне половин година се осъзнаеш. Въпросната фирма може и 5 автономни системи да имат, но явно си ги пазят някъде на скришно. За един технически грамотен мрежови системен администратор какъвто ти определено не си са нужни не повече от 30 секунди да разберат, че не се анонсират през собствена такава.
 
От: Какво става със Superhosting.bg - не зарежда?

извинявам се на колегата rds100, грешката е моя, по неясна причина съм си мислел за icn bg, а не суперхостинг, съответно ицн имат ас

държа да отбележа, че не съм част към никоя от двете фирми.
 
Вече 20 мин, сайта ми го няма и сайта на суперхостинг не се зарежда http://superhosting.bg/ ?! WTF
 
Цяла седмица са така телефона пищи от смс паднал хост .... а сега е най-дългото време в което хоста е паднал
 
То един сайт ми остана само при тях и май ще го махам и него, ебати излагацията в час пик да падне сървъра, дано ни компенсират с нещо ебаси простотията
 
Да им ева майката, вече 3 или 4-ти ден са долу.
Как има още мазохисти да ги ползват....
 
Пак умряха........ и то точно когато имам вирални глупости. Как го постигат този ефект незнам!!!!!
 
Не знам за Вас, но при мен от лятото до сега или прекъсват за кратко време или спират.
Имам още два месеца и ще се местя в cooli..... Миналата година го мислих, но тази няма, какво да мисля.
 
При мен днес за 2-ри път спират, общо време downtime 40 минути... това всеки ден от 3-4 дена насам, преди това да не говорим - РЕДОВНО си спират повечето хора не разбират защото нямат мониторинг на сайтовете си..
 
ужасно е положението КРАЙ МЕСТЯ СЕ от SUPERHOSTING.BG , не е нормално да не ни конпенсират или не излязат с ясно съобщение за проблема и извинение
 

Горе